Civic FC5 Civic Fc5 kapı cam sunroof ve ayna kapatma Modulü

EsDuYu

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018

EsDuYu

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar kargo biraz önce elime ulaştı aldığım yer ile iletişime geçip kurulum hakkında bilgi aldıktan sonra gün içinde kurulum ile ilgili bilgi ve fotoğrafları da paylaşırım, tek aklıma takılan son resim deki şalter gibi olan kısım da on yönleri aşağı göstermiş ama bunlar yukarı da, bakalım iletişime geçince onlar için ne diyecekler IMG_20191111_124325.jpegIMG_20191111_124052.jpeg1573468569224.jpeg

MI 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

EsDuYu

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar modülü taktım ama heyecandan video çekmeyi unuttum takarken :)

Ürünü takacağın yeri açmak ve ürünü takmak çok basit taktım ve hemen test ettim gayet başarılı, daha önceki yorumlar da bagaj kapağına fazla sinyal gönderdiğini okumuştum bende öyle bir durum olmadı ve en önemlisi araç hareket edince kapıların kilitlenmesi ayrıca arka kapılar da durunca ne içeriden ne dışardan açılmıyor buda çok güzel kilidi açmanız gerekiyor tekrar hareket edince yeniden kitliyor kısacası 500 lira servise verip yaptırmaktansa 200 e alıp kendiniz çok rahat takabilirsiniz.

Cam ayna kumandalarının olduğu yeri açarken düz tornavidanın üzerine bir bez parçası tutuşturursanız çok iyi olur tornavida elinizden kayarsa kolçağa zarar vermez benim az çizildi görünmüyor ama siz öyle yaparsanız zarar vermemiş olursunuz.

MI 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslar ben de 188e alip taktim da, arkadaki switchlerden kapatmamiz gereken var mi?
6 tane switch var tek tek denemedim, gereksiz bir ozellik varsa kapatayim.

Kilitleyince camlari kapatmasi guzelmis ama depo kapagina cok sinyal gonderiyor.

4 numaralı tırnağı kapalı duruma getirirseniz soğuk iklimli yerlerde aynaların kapanmasını engelleyebilirsiniz. Böylelikle ayna dişlileri zarar görmemiş olur.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri