Civic fc5 kapı tam kapanmıyor

Aracınız
Civic FC5 2017
1400 kiloluk aracın kapıları çok hafif. Neresi bu kadar ağır anlamıyorum. Zaten eco araç aldım ama manevraları ve yokuşlardaki hantallığı yüzünden benzinde kullanıyorum sürekli. Soğudum şimdiden ?
bana göre aracınızı satın başka marka bir araç alın. civic hiç sorun çıkarmasa bile sizi mutlu edemez gibi geliyor. çünkü sizin aracınızdan beklentileriniz farklı.

Son düzenleme:

Ustura

0
Honda larin kaporta kalitesi inanilmaz dusuk. Eskilere bakiyorsun mesela, kaynak yerlerini (accord) gormek falan zor. Isciligi daha guzel. Bu bizim civic lerin trim ve kaportasi cok kotu bence.

Gocuk mocuk olaylari ile unlu oldu zaten

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
2020 1.5 exe+ sol ön kapı sert vurmayınca kapanmıyor. 1000 kontrolünde servise söyledim. Tüm camlar ve sunroof kapalıyken kapılardan biri basınçtan dolayı böyle zor kapanır kapı kapatırken cam arala diyor. Şaka gibi...

Sallamışlar. Araç stop halinde isterseniz arka kapıyı kapatıp bagajdan gelen valf sesini dinleyebilirsiniz. Honda mühendisleri bunu düşünmemiş mi? zannediyor servisteki arkadaşlar :)

Ad Soyad
Aydın K.
Aracınız
Civic FC5 2018
Sallamışlar. Araç stop halinde isterseniz arka kapıyı kapatıp bagajdan gelen valf sesini dinleyebilirsiniz. Honda mühendisleri bunu düşünmemiş mi? zannediyor servisteki arkadaşlar :)
Bu mantıkla kapıyı sert çarpıp oluşan basınçtan dolayı camların tuzbuz olmaması için muhakkak cam filmi kaplatın diye tavsiyede bulunmaları da gerekli.

Geri