Civic FC5 Civic FC5 led xenon kısa far

Arkadaşlar merhaba.2011 civic elegance aracım için far, ampül ve xenon beyni alacağım.Bayiiye sorduğumda sağ ve sol olmak üzere 10 bin civarı maliyeti olduğunu söylediler. Sizce çıkmamı bakayım, yoksa internet sitelerinden mi bakayım ya da maliyete katlanıp bayiden mi alayım? Bana fikir verebilir misiniz?

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar arkadaşlar. Anladığım kadarıyla piyasaya Çin/AliExpress çıkışlı ürünler hakim. Araba yeni olduğundan mı kişisel pimpirikliğim mi bilmem de, o ürünlerin hiçbirisine içim tam anlamıyla sinmedi. Birisi diyor soketi yaktı, diğeri diyor fan çok sesli olmaya başladı, yok işte radyo cızırtısı vs. mevzulardan ötürü kuşkulu yaklaşıyorum bu ürünlere. İnternette Philips'in Xtreme Ultinon ve Photon'un Acorn serisine rastladım. Diğerlerine göre bayağı tuzlular da içimi rahatlattılar. Kullananlar ya da denemiş olanlar aydınlatırlarsa çok makbule geçer.

Merhabalar arkadaşlar. Anladığım kadarıyla piyasaya Çin/AliExpress çıkışlı ürünler hakim. Araba yeni olduğundan mı kişisel pimpirikliğim mi bilmem de, o ürünlerin hiçbirisine içim tam anlamıyla sinmedi. Birisi diyor soketi yaktı, diğeri diyor fan çok sesli olmaya başladı, yok işte radyo cızırtısı vs. mevzulardan ötürü kuşkulu yaklaşıyorum bu ürünlere. İnternette Philips'in Xtreme Ultinon ve Photon'un Acorn serisine rastladım. Diğerlerine göre bayağı tuzlular da içimi rahatlattılar. Kullananlar ya da denemiş olanlar aydınlatırlarsa çok makbule geçer.

Bir ara forum sponsorumuz Çamkıran Garaj 2000 TL karşılığında FC5 elegance farını Executive farı ile takas ediyordu,uygulama devam ediyor mu,bilmiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ya konuyu okudum okudum sonuna gelince öylece kalakaldım, şimdi bende 2018 elegance var fc5 oluyor sanırım, yeni honda kullanıcısı olduğum için bu tip şeyleri hiç bilmiyorum, şu an holojen sarı olan kısaları led xenon fark etmez beyaza çevirmek için güzel bir öneriniz var mı arkadaşlar? Hiç anlamayan birine anlatır gibi anlatırsanız sevinirim, montajını kendim yapabileceğim bir ürün olursa sevinirim, executive görünümlüye çevirtecektim benim farları alıp üstüne 2600 istediler ona da tamam dedim ama ellerinde executive kalmamış getirtelim dediler, şimdi ondan vazgeçtim görünüm olarak elegance görünümü daha hoşuma gidiyor açıkçası, sadece sarı olan kısa farları değiştirsem bana yetecek. Yardımcı olursanız sevinirim. Tüm yorumları okudum ama yok fan sesi olur yok hemen yanar yok muayeneden geçmez falan kafam karıştı hangi yorum hangi ürün için anlayamadım :) teşekkürler şimdiden :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Fobia Linkteki konu biraz daha açıklayıcı ;)

Çinden geldigi için 2 gün sonra patlama riski var ben fc5 led xenon taktım hemde photon marka gayet memnunum 1 yıl kadarda garantisi var lümen kalitesi olarakda tatmin edici

kayhanbozkus

0
Yönetici
Çinden sipariş ettigim ledleri uzun ve kisalarda yaklasik Kasim 2017den beri kullaniyorum. Ne patlama var ne de baska bir sorun. Asıl sorun milletimizin ucuzcu olmasi. "Amann çinden alinan mala bu kadar para mi verilir" dusuncesi yuzunden ucuza kacildigi icin patlayan ledler elde kaliyor. Isin garip tarafi sis icin aldigim 50 tllik led bile ayni tarihten bu yana patlamadi :) sadece fanlı sogutma oldugu icin fan ses yapiyor o kadar :)

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Philipsin led ampulleri cikmis. Kullanan var mi arkadaslar.

Birde benim arac fb7 premium, kisa farlar h11 halojen ampullu mercekli. Mercekli farda led ampul ile duzgun aydinlatma saglanabiliyor mu?

Philips Led Xenon Zenon H4 H7 H8 H11 H16 HB3 HB4 Beyaz 454,50 TL yerine 272,75 TL

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri