Civic fc5 Şoför koltuğu demir çıkıntısı

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar fc5 şoför koltuğunda oturduğumuz yerde döşemenin altında 2 tane tel gibi Demir gibi birşey var.oturunca rahatsızlık veriyor. Telin olduğu yer hafif beyazlamış.dosemeyi yirtacak diye çekiniyorum.sizin araclarinizdada varmı.bu tel nedir acaba.fotografini ek te gonderiyorum.IMG_20191014_211324.jpeg

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@torun83 Benim aracımda böyle bir sorun yok, bu sorun garantiye girer bence en kısa sürede servise gidin.

Aracınız
Civic FC5 2016
Dün servise gittim. Bu hatanın kullanıcı kaynaklı değil fabrikadan kaynaklı olabileceğini söylediler.garantiye göndeririz garanti ile değişir dediler. Fakat aracımı serviste bakımlarını yaptirmadigim için garantisi geçersiz dediler. Motor garanti dışı anladikta , koltukla ne alakası var dediğimde prensip böyle diyorlar.bu ne saçma birşey.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız kaç model 3 yaşını doldurmadıysa bakımın nerede yapıldığı farketmeksizin bu tür sorunlar garanti kapsamına giriyor. Bilgi kesin çünkü servisten duymuştum bunu.
Dün servise gittim. Bu hatanın kullanıcı kaynaklı değil fabrikadan kaynaklı olabileceğini söylediler.garantiye göndeririz garanti ile değişir dediler. Fakat aracımı serviste bakımlarını yaptirmadigim için garantisi geçersiz dediler. Motor garanti dışı anladikta , koltukla ne alakası var dediğimde prensip böyle diyorlar.bu ne saçma birşey.

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız kaç model 3 yaşını doldurmadıysa bakımın nerede yapıldığı farketmeksizin bu tür sorunlar garanti kapsamına giriyor. Bilgi kesin çünkü servisten duymuştum bunu.

'?? ??? ???. (??????)
Araç rusatda 2016 model trafiğe çıkışı 2017. Garanti 6 yil demişlerdi

Aracınız
Civic FC5 2020
İlk 3 yıl bakımları dışarda yaptırmış olsanız da bu hakkınız var dediğim gibi. Sonraki 3 yıl bakımını serviste yapanlara farklı markalardaki iyi niyet garantisi gibi düşünün.
Garanti trafiğe çıktığı tarihten itibaren başlar. Burda önemli olan nokta sizin aracınız tam ne zaman trafiğe çıktı.
Eğer 3 yıl ay ve gün olarak dolmadıysa bir an önce hakkınızı savunun ve garantiden işlem yapılmasını isteyin.
3 yıl ay ve gün olarak dolduysa malesef elden birşey gelmez :/
Araç rusatda 2016 model trafiğe çıkışı 2017. Garanti 6 yil demişlerdi

'?? ??? ???. (??????)

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar fc5 şoför koltuğunda oturduğumuz yerde döşemenin altında 2 tane tel gibi Demir gibi birşey var.oturunca rahatsızlık veriyor. Telin olduğu yer hafif beyazlamış.dosemeyi yirtacak diye çekiniyorum.sizin araclarinizdada varmı.bu tel nedir acaba.fotografini ek te gonderiyorum.Ekli dosyayı görüntüle 254798

Kullanıcı hatası olmadığı açık ve net. Israrcı olun, gerekirse hakem heyetine başvuracağınızı söyleyin.

Aracınız
Civic FC5 2020
Malesef hocam gün ve tarih dolduğu icin iyi niyet benzeri olan +3 yıl kısmına geçmiş. Bakımlarınız serviste olmadığı için garanti kapsamına gireceğini sanmıyorum :(
Trafiğe çıkış 09.01.2017

'?? ??? ???. (??????)

Aracınız
Civic FC5 2016
Sağol hocam ilgin için. Garantiye girsin diye şimdiye kadar servisde bakım yaptirmadigima üzülmedim. Delinirsede döşemeciye yaptırırım artık.
Malesef hocam gün ve tarih dolduğu icin iyi niyet benzeri olan +3 yıl kısmına geçmiş. Bakımlarınız serviste olmadığı için garanti kapsamına gireceğini sanmıyorum :(

'?? ??? ???. (??????)

Geri