Civic Fc5 Sol ön şakırtı,lakırtı çat çut tak sesi çöüzümü

14 ay boyunca beni sinir hastası yapan, 14 ay inat edip bulduğum hain parçayı sonunda sizlerle paylaşıyorum.

Havalandırma panelinin arka kısmı ile arabanın havalandırma kanalının birleşme noktasında yalıtım süngeri bulunuyor bu da iki parçanın birbirine çat çut diye vurmasını engelliyor .

Benim arabada ise gördüğünüz gibi o sünger nasıl olduysa yapışkanlık özelliğini kaybetmiş ve kaymıştı . Bu yüzden de iki plastik parça birbirine çarpıyordu

Süngeri tekrar yapıştırdım, kenarlarına ilave keçeler koydum şimdilik ses kalmadı .

Aklınızda bulunsun ,umarım bu kadar uçlarda bir ses yaşamazsınız

20180907_144545.jpg

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

to2ay

0
Selamlar, bende aynı sorundan şikayetçiyim benzer şekilde sol ön taraftan ses alıyorum , camlar kapalı iken de ses duyuyor muydunuz?

Son düzenleme:
Camlar kapalıyken de duyuyordum. Sol önden gelen sesler genelde airbagin etiketinin sürtünmesinden ya da direk plastiğinin esnemesinden kaynaklanıyor.
Ben çıtır pıtır seslere alışkınım ama gerçekten bu ses çok rahatsız ediciydi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=10329]Duman efendi[/MENTION] Elinize sağlık, umarım artık burası son ses gelen yer olur :)
Konu başlığını düzenleyerek ilgili foruma taşıdım bilginiz olsun.

Aracınız
14 ay boyunca beni sinir hastası yapan, 14 ay inat edip bulduğum hain parçayı sonunda sizlerle paylaşıyorum.

Havalandırma panelinin arka kısmı ile arabanın havalandırma kanalının birleşme noktasında yalıtım süngeri bulunuyor bu da iki parçanın birbirine çat çut diye vurmasını engelliyor .

Benim arabada ise gördüğünüz gibi o sünger nasıl olduysa yapışkanlık özelliğini kaybetmiş ve kaymıştı . Bu yüzden de iki plastik parça birbirine çarpıyordu

Süngeri tekrar yapıştırdım, kenarlarına ilave keçeler koydum şimdilik ses kalmadı .

Aklınızda bulunsun ,umarım bu kadar uçlarda bir ses yaşamazsınız

Ekli dosyayı görüntüle 7777

Güzel bir tespit yapmışsınız... bilgi için teşekkürler

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam sen bu işi biliyorsun güzel paylaşım

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri