Civic FC5 Civic fc5 yan marşpiyel yerinden çıktı

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam serviste marşpiyeli yaptırdım. Yapılan işlem 200 lira tuttu Elazığ honda karabulut servisinde yaptırdım. Marşpiyelin içindeki demir kırılmış. Kasaya tutunan demir aksamdan bahsediyorum. Onu değiştirdiler. Orjinalinden farkı boyası oldu boyasıyla yaparsak 400 dediler bende boyatmadım tabi. Sonrasında 2000 km kadar sürdümherhangi bir trim sesi yada atma gibi bir sorun yaşamadım. Bilginiz olsun istedim. Siz yaptırdınızmı acaba ?
Geri dönüş yaptığınız için çok teşekkürler. Hayır henüz yaptıramadım. Şu anlık bir problem görünmüyor ayrılma, trim sesi vs. yok. 2 ay sonra yıllık bakıma gideceğim Erzurum'a. Bende sizin gibi serviste yaptırmayı düşünüyorum. Kaporta ustasına götürdüğümde o da demir kırılması olduğunu söylemişti çok önemli değil diyincede bende yaptırmadım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam serviste marşpiyeli yaptırdım. Yapılan işlem 200 lira tuttu Elazığ honda karabulut servisinde yaptırdım. Marşpiyelin içindeki demir kırılmış. Kasaya tutunan demir aksamdan bahsediyorum. Onu değiştirdiler. Orjinalinden farkı boyası oldu boyasıyla yaparsak 400 dediler bende boyatmadım tabi. Sonrasında 2000 km kadar sürdümherhangi bir trim sesi yada atma gibi bir sorun yaşamadım. Bilginiz olsun istedim. Siz yaptırdınızmı acaba ?
Hocam merhaba,
Dün Erzurum Honda servisinde marşpiyeli yaptırdım. Bizim marşpiyelin içinde de kasaya tutunan 3 tane demir kırılmış. 250 TL ödedim. İleride bir problemle karşılaşmam umarım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam merhaba,
Dün Erzurum Honda servisinde marşpiyeli yaptırdım. Bizim marşpiyelin içinde de kasaya tutunan 3 tane demir kırılmış. 250 TL ödedim. İleride bir problemle karşılaşmam umarım.
Hayırlı olsun hocam ben üstüne yaklaşık 5 bin km kadar yaptım bir kaç kere de yokladım elimle diğer tarafla farkı var mı sertliği açısından diye herhangi bir sorun yok olursa buradan yine yazarım tabi.. Umarım sizinde işlemde herhangi bir problem olmadan rahatça kullanırsınız iyi geceler.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlı olsun hocam ben üstüne yaklaşık 5 bin km kadar yaptım bir kaç kere de yokladım elimle diğer tarafla farkı var mı sertliği açısından diye herhangi bir sorun yok olursa buradan yine yazarım tabi.. Umarım sizinde işlemde herhangi bir problem olmadan rahatça kullanırsınız iyi geceler.
Çok teşekkür ederim. Dar alanlarda dönerken dikkat et dedi usta. Vuran, çizdiren çok oluyormuş bu bölgeyi. Ciddi bir durum değil tabiki ama can sıkıcı. Allah beterinden korusun herkesi. İyi günler.

Aracınız
Civic FC5 2021
Selam. Bende kaldırıma marşpiyeli sürttüm. Honda fc5 marşpiyel plastikmi bilgi verirseniz sevinirim

Aracınız
Civic FC5 2020
Selam. Bende kaldırıma marşpiyeli sürttüm. Honda fc5 marşpiyel plastikmi bilgi verirseniz sevinirim
Hocam marşpiyelin dışı plastik içinde tek parça demir plaka var. Kırdıysanız ki ben kırılmadığına emindim ama kırılmış demir parça, sadece parçayı düzeltip kaynatıp bide boya attırırsınız sorun kalmaz ama çok teferruatlı bir şey değil. Benim her gün gözüme çarpıyordu yaptırdım bir kere aklıma gelmez oldu :D

Geri