Civic FD6 Arıza lambası

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Aracımı en son muayeneye goturdugumde eksoz emisyonunu yapan kişi aracın olması gerekenin de altında bir emisyona sahip değerini bil demişti. :ROFLMAO: @h.k_ahmet hocamın dediği gibi katalizörde sorun varsa emin olun emisyon değeri yüksek çıkıyor. Sensörlerde bir problem olduğunda cihaz hangi sensörün arızalı olduğu bilgisini veriyor. Katalizörün içindeki porselen gözler dağılmadıysa temizlik yapılarak sorun çözülebilir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracımı en son muayeneye goturdugumde eksoz emisyonunu yapan kişi aracın olması gerekenin de altında bir emisyona sahip değerini bil demişti. @h.k_ahmet hocamın dediği gibi katalizörde sorun varsa emin olun emisyon değeri yüksek çıkıyor. Sensörlerde bir problem olduğunda cihaz hangi sensörün arızalı olduğu bilgisini veriyor. Katalizörün içindeki porselen gözler dağılmadıysa temizlik yapılarak sorun çözülebilir.
Oksijen sensörleri bozuk ise katalizör arızalı bile olsa ecu bunu farkedemez. Bence sensörler çalışıyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

P0420 kodunu ben de sürekli alıyorum. Benzinde kullandım birşey yoktu, lpg taktırdım baş gösterdi. Afr falan da hak getire. 3000 altı Sabit bir devirde giderken aniden yanıyor.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri