Civic FD6 Civic FD6 için Fren Balata ve Disk Tecrübeleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ouzhanss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tayhaf

0
Orijinal parçalara 11300 çok iyi fiyat ben Aralık ayında 16 bin ödedim

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu sadece parça fiyatı sadece, o da serviste montaj yapılırsa. Eğer ki parçayı dışarı alırsak sadece parça fiyatı 14500 çıkıyor

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tayhaf

0
Ben 10 ay önce bu seti 4000'e alıp 1000 tl işçilik vererek taktırmıştım ama şu an fiyatına bakınca yetkili servisin fiyatı daha mantıklı geldi, garantili işlem yapıyorlar sonuçta. Seti bu sitaden almıştım, en uygun fiyat da burasıydı.

Sizin araç kaç binde acaba. Fren ile ilgili problemler yaşadığınız için mi değiştirdiniz scaba

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Bu sadece parça fiyatı sadece, o da serviste montaj yapılırsa. Eğer ki parçayı dışarı alırsak sadece parça fiyatı 14500 çıkıyor

Tamam işte hocam montaj zaten işçilik demek, serviste taktırırsan parça ucuza geliyor.
Bana yan sanayi motor kulağı için 5000 TL fiyat vermişlerdi sadece işçilik ben 5500 TL’ye yetkilide taktırdım.

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Sizin araç kaç binde acaba. Fren ile ilgili problemler yaşadığınız için mi değiştirdiniz scaba

250 binde, balatalar bitmeye yakındı, diskler de yarıdan biraz azdı ama balata değiştirmişken komple değiştireyim dedim çok da iyi oldu.

Aracınız
Civic FC5 2020
Serviste orijinal parçalar ile değişim yapın göreceksiniz gayet güzel olduğunu direksiyon titremem vardı geçti mesela ve araba daha Güven vererek duruyor ve balataların daha geç ısındığını fark ediyorum zaten baya uzun bir süre gittiği içinde çok endişe etmiyorum

Tayhaf

0
Serviste orijinal parçalar ile değişim yapın göreceksiniz gayet güzel olduğunu direksiyon titremem vardı geçti mesela ve araba daha Güven vererek duruyor ve balataların daha geç ısındığını fark ediyorum zaten baya uzun bir süre gittiği içinde çok endişe etmiyorum

TRW disk balata denediniz mi.titreme var mıydı gene

Geri