Civic fd6 krom cam cıta

Aracınız
Hocam 1 yıl olacak hiç deforme falan yok, 3m bant üzerinde geliyor, parça bile artıyor onuda bagaj altına yaptım. Kesinlikle bir ton para vermeye gerek yok. Kalınlığı 12 mm seçin. IMG_20180330_175556.jpg

2015 Elegance Eco

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam AliExpress siparişlerinizi mesai saatleri içinde yaparsanız daha az para ödersiniz.

2015 Elegance Eco
Erhan abi bizde krom alt çıta ve kromajlı cam rüzgarlığı var ama arka ve ön kelebeğin yanlarındaki kısımlar boş duruyor tek tek satan yer bulamadım nasıl bir çözüme gidilebilir ?

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Erhan abi bizde krom alt çıta ve kromajlı cam rüzgarlığı var ama arka ve ön kelebeğin yanlarındaki kısımlar boş duruyor tek tek satan yer bulamadım nasıl bir çözüme gidilebilir ?

Yukarıdaki paylaştığım bağlantıdaki ürünü alabilirsin Alperen, almadan önce mm ölçümü yapın ona göre sipariş verin. Güzel kesimlerle on numara oturacaktır

2015 Elegance Eco

Aracınız
Civic FC5 2020
Yukarıdaki paylaştığım bağlantıdaki ürünü alabilirsin Alperen, almadan önce mm ölçümü yapın ona göre sipariş verin. Güzel kesimlerle on numara oturacaktır

2015 Elegance Eco
Teşekkür ederim bu arada klavye düzenleyicisi K harfini H yapmış kusura bakma Erkan abi

Geri