Civic FE1 Alınır mı?

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar,
Bugün birçok bayiyi aradım. Bir kaç tanesinde 2022 Sıfır Civic eco exe+ var. Liste fiyatı 1.080.000 olan araca 1.250.000 istiyorlar. Bu fiyata yeni kasa civic almak mantıklı mıdır? Kronik sıkıntılarından vs sıkılan, istemeyen var mıdır? Yoksa farklı bir öneriniz var mıdır?

Ad Soyad
Onur Kaynar
Aracınız
Civic FE1 2021
Liste fiyatına yakın 2.el ilanlara bakın bence. bu fiyata alınacak araba değil lakin alternatiflerde bu parayı hak etmiyor. Bu nedenle tercihi birazcık ihtiyacınıza göre yapın. Ben çok yol yaptığım için yakıt avantajı olan bir model lazımdı bu nedenle civic tercih ettim. Başka şartlarda tercih eder miydim bilmiyorum.Gelecekteki duruma göre bakıp ona göre karar vereceğiz.

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaşlar,
Bugün birçok bayiyi aradım. Bir kaç tanesinde 2022 Sıfır Civic eco exe+ var. Liste fiyatı 1.080.000 olan araca 1.250.000 istiyorlar. Bu fiyata yeni kasa civic almak mantıklı mıdır? Kronik sıkıntılarından vs sıkılan, istemeyen var mıdır? Yoksa farklı bir öneriniz var mıdır?
Acaba bayilerde eco elegance var mıydı?

Aracınız
Civic FB7 2012
Liste fiyatına yakın 2.el ilanlara bakın bence. bu fiyata alınacak araba değil lakin alternatiflerde bu parayı hak etmiyor. Bu nedenle tercihi birazcık ihtiyacınıza göre yapın. Ben çok yol yaptığım için yakıt avantajı olan bir model lazımdı bu nedenle civic tercih ettim. Başka şartlarda tercih eder miydim bilmiyorum.Gelecekteki duruma göre bakıp ona göre karar vereceğiz.
2.eldekiler de bu fiyatlara yakın.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam bu fiyata alacağınız iyi arabalardan ben 4 aydır kullanıyorum eski fc5 ten gectim, motor olarak çok fark var, ve güvenlik donanımı çok daha iyi eskiye göre

Aracınız
Civic aracım yok
Merhaba arkadaşlar,
hocam ekonomik düşünüyorsanız bence en rahat edeceğiniz konu o olsun. çünkü alsanız da üzerine koyacak almasanız da. bu bir gerçek. ikinisi, bayi liste fiyatı üzerine veriyorsa vermeyeni de illa vardır. ben aldığımda bir bayi liste +80bin derken aldığım yer liste + 8 bin cam filmiş seramik vs dedi. hemen kabul ettim, zaten yaptıracaktım hem seramiği hem cam kaput filmini, belki piyasadan 3 5 üstüne geldi, ona da kabulüm.

ikincisi ise, kronik sıkıntı sanırım bir silkeleme var, bende de var ama bendeki cvtnin çalışma şeklindenmiş, normalmiş diye kafaya takmadım. bu bir. bir kaç yerden trim sesi, genelde giderilebilir, bu iki. direksiyon kutusu oluyormuş, ne düzeyde bilmiyorum. deri döşemeleri biraz kalitesiz, bunda da ben yaşadım bir sorun, ikinci günde koltukta deri deforme oldu, kullanıcı hatası dediler ki bence hiçbir hatamız yoktu. neyse.

bence asıl kroniğin kroniği, yalıtım, yol sesi. alman arabasından geçecekseniz konfor açısından geçmeyin :) ama yol tutuşu, içinin daha ferah olması, verdiği "sorunsuzluk hissi" gayet iyi. donanım zenginliği yerinde, ikinci eli hızlı.

Özetlersem, alın, beğenmezseniz değer kaybı yaşamadan kolayca satar, başka bir şey alırsınız. arabaya çok bağlanmaya gerek yok kanımca.

Geri