Civic FK7 10.000 km Bakımı Hk.

Topluluğumuz adına @NoFeaR terakki ile görüşme sağlamıştı.

"
Merhaba,

Görüşmelerimiz sonrası İzmir Terakki servisi ile anlaşma sağladık buna göre, %15 işçilik %10 parça indirimi duruma göre de fiyatta extra kolaylık sağlayacaklar.İndirimden faydalanabilmek için aşağıda bilgileri yer alan kişilerden birisini arayarak Civictr forum aracılığı ile aradığınızı bilgileri Turgut beyden aldığınızı söyleyerek fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz.

Fatma hanım, 0232 343 38 38 Dahili 161
"

Ah be kardesim keske önceden bilgim olsaydi verdim arabayi :(

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
:(
Tüm üyelere mail olarak ulaştırılmıştı bu mesaj ama dikkat etmemiş olabilirsiniz.

Yinede tesekkurler indirim icin gorustum ellerinden geldigince yardimci oldular camkirandada 1450 den 1188 e dustuler.. kalbimi kazandilar tekrardan :)

Ankara servislerle görüşme yapıldı mı, 10.000 bakımı için servise gideceğim. Hangi servisi önerirsiniz?

Herhangi bir görüşmem yok ama nedense borayi daha cok seviyorum.. ilk civic imi ordan almistim :) bende indirimsiz gittim sonra indirim istedim yaptilar %17-18 civari.. ilk basta yapmadilar fatura ciktiktan sonra ve öncesinde biraz bastirmistim.. buyuk ihtimal 1450 diyecekler..

Aracınız
Herhangi bir görüşmem yok ama nedense borayi daha cok seviyorum.. ilk civic imi ordan almistim :) bende indirimsiz gittim sonra indirim istedim yaptilar %17-18 civari.. ilk basta yapmadilar fatura ciktiktan sonra ve öncesinde biraz bastirmistim.. buyuk ihtimal 1450 diyecekler..

1.250 TL fiyat verdiler Elegance Eco aracım içini

Geri