Civic Fk7 iç trim

Teşekkürler, bende üründen aldım gelsin bende yapacağım bakalım.

Birde ben tampon ve kapı altlarındaki siyah kisımlara typer da olduğu gibi kırmızı şerit yaptıracağım, siz böyle bişe düşünüyormusunuz ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayırlı olsun :)
Düşünüyorum hatta onları direk söktürüp boyatayım diyorum ? Siz ne düşünüyorsunuz ?

2017 Fk7 Honda Civic

howtek

0
Aracınız
Hayırlı olsun :)
Düşünüyorum hatta onları direk söktürüp boyatayım diyorum ? Siz ne düşünüyorsunuz ?

2017 Fk7 Honda Civic

Hıımm boyada olabilir, ben serit olarak araç kaplamasında kullanılan malzeme ile yapıp gerekirse ilerde orj. haline çevirebileceğim şekilde yapmak istiyorum.

Kafamda bu görseldekine benzer bişe yapmak var.

IMG_1090.JPG

Aslında o daha mantıklı , geri dönüşü olabilir en azından :)
Sadece ben şerit yerine komple kaplamayı düşünüyorum. Güzel bi yer bulup beraber yaptırabiliriz

2017 Fk7 Honda Civic

howtek

0
Aracınız
Merhaba , ürünün plastik kısmı 1 mm falan , arasına koyduğumuz yerler bütün bir parça böyle zırıl zırıl ses yapacak parçalara benzemiyor birde üst gögüs yumuşak plastik olduğu için çok hafif bir boşluk olsa dahi ses çıkartacağını düşünmüyorum. Benim kanaatim bu yönde. Tabi olabilir mi olabilir :)
Edit: imla

2017 Fk7 Honda Civic

Bişe daha öğrenmek istiyorum, havalandirma olan yerlere fitiller rahat girmiştir o kısımlar hafif aralık zaten ancak torpidonun hemen üstündeki düz kısım daha bitişik ve sıkı duruyor, bu şeridi oraya takarken çok zorlamak gerekiyormu yoksa o kısımada kolay şekilde takılabiliyor mu ?

howtek

0
Aracınız
Aslında o daha mantıklı , geri dönüşü olabilir en azından :)
Sadece ben şerit yerine komple kaplamayı düşünüyorum. Güzel bi yer bulup beraber yaptırabiliriz

2017 Fk7 Honda Civic

Olabilir benim bu işleri yapan şirinevlerde bir tanıdığım var, siz hangi şehirdesiniz ? Ben istanbulda yaşıyorum.

howtek

0
Aracınız
Bende istanbuldayım , Başakşehir de oturuyorum.

2017 Fk7 Honda Civic

Bende avcılardayım, bu işlem için havaların biraz ısınmasını bekliyorum, ben bi ara şirinevlere gidip bi konuşucam bakm, fiyat olarak kaça yapar nasıl yaparız bilgi felan alıcam, aslında telefonuda var ama araç başında bakarak bilgi alması daha mantıklı geliyor. Bilgi aldıktan sonra senide bilgilendiririm istersen.

Yukarda ufak bişe daha sormuştum tecrübeni paylaşırmısın ?

Bişe daha öğrenmek istiyorum, havalandirma olan yerlere fitiller rahat girmiştir o kısımlar hafif aralık zaten ancak torpidonun hemen üstündeki düz kısım daha bitişik ve sıkı duruyor, bu şeridi oraya takarken çok zorlamak gerekiyormu yoksa o kısımada kolay şekilde takılabiliyor mu ?

Evet , bahsettiğin gibi havalandırma olan yerler daha rahat giriyor. Kavisli olan kısımları da ürünün altında ki plastik kısımları aralıklı keserek yerleştirebiliyorsun. Torpidonun üst kısmına gelen yer biraz daha zor ürünün yanında spatula gibi plastik bir ürün gönderiyorlar onunla ürünün üzerinden bastırarak geçtim o şekilde oturdu yerine.El sürülecek ve ya kurcalanacak bir yerde olmadığı için sorun çıkaracağını da sanmıyorum.

2017 Fk7 Honda Civic

howtek

0
Aracınız
Evet , bahsettiğin gibi havalandırma olan yerler daha rahat giriyor. Kavisli olan kısımları da ürünün altında ki plastik kısımları aralıklı keserek yerleştirebiliyorsun. Torpidonun üst kısmına gelen yer biraz daha zor ürünün yanında spatula gibi plastik bir ürün gönderiyorlar onunla ürünün üzerinden bastırarak geçtim o şekilde oturdu yerine.El sürülecek ve ya kurcalanacak bir yerde olmadığı için sorun çıkaracağını da sanmıyorum.

2017 Fk7 Honda Civic

Anladım teşekkürler, umarım bende çok zorlanmadan bu işlemi yapabilirim.

Geri