Civic hb ayna katlama hakkında

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar beyaz sport plus la aranizdayim bi sorum olacak ayarlardan yapmama rağmen kapı kitlesiyim zaman aynalar otomatik katlanmıyor düğme ye bastığım zaman katlanıyor ayarını nasıl yapabilirim ?

Bir kere basarsın kitler. Bırakır İkinciye basılı tutarsın ayna katlama ve camlar kapanma devreye girer. Öyle denedin mi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Kapinin ustundeki tusa ilk basista kapilari ikinci basista aynalari kapatiyor

Yada anahtardan ilk basista malesef sadece kapilari kitliyor aynalar icin tekrar basip basili tutmak gerek

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ben 250 tl ye serviste modul taktirdim tek basmada sunroof cam ve aynalari kapatiyor. Kapidaki dugmeden kitleyince de ayni sekilde calisiyor. Ayrica araci hareket ettrdiginizde kapilari kitliyor. Sirf bu yüzden taktirmistim.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben 250 tl ye serviste modul taktirdim tek basmada sunroof cam ve aynalari kapatiyor. Kapidaki dugmeden kitleyince de ayni sekilde calisiyor. Ayrica araci hareket ettrdiginizde kapilari kitliyor. Sirf bu yüzden taktirmistim.

Bu şekilde iyi de soğuk yerde don vs durumunda sıkıntı oluyor açmaya çalışıyor zorluyor bu sefer motoru .

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Aslinda bizim hb araclar da sedanda olmayan ozellik olarak anahtar tusuna basili tutunca yada kapidaki kitleme tusuna iki kere basinca cam ve aynalari kapatiyor

Ama arac ilerleyince kapilarin otomatik kitlenmesi gercekten benimde istedigim ve olmasi gereken bi ozellik

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri