Civic hb sport plus hakkinda..

Vardır tabiki hava filtresinden geliyor o ses zaten. Öyle Dump Valve takılmış araç gibi ses çıkmıyor ikisinde de.

arkadaşlar bu araç uzun süredir aklımda ama malesef ne kadar uğraşsam da mavi rengini getirtemedim, neden getirmiyorlar anlam veremiyorum, geldiği an bi tane alacağım diye hondanın tüm kademelerine ( japonya kanada amerika merkezlerine) bile yazdım ama malesef kapı duvar.

arkadaşlar bu araç uzun süredir aklımda ama malesef ne kadar uğraşsam da mavi rengini getirtemedim, neden getirmiyorlar anlam veremiyorum, geldiği an bi tane alacağım diye hondanın tüm kademelerine ( japonya kanada amerika merkezlerine) bile yazdım ama malesef kapı duvar.
Sen parayı yatır, bayi özel siparişle getirir. Araç gelince fiyatta herhangi bir fark çıkarsa senden isterler. Yoksa hiç kimse aracı getirip renkten dolayı satılmama riskine girmez.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başta biraz gecikme oluyor fakat sedan ile hb nasıl farklı oluyor çözemedim. Keza motor aynı 0-100 hızlanmada arada 1 saniye fark var o da hb daha ağır lastikler daha geniş ondan diye düşünüyorum. Ben denedim 8.2 saniyede ulaşıyor 100 km hıza. Gecikme cvt den kaynaklı iki araçta da aynı şekildedir diye düşünüyorum.

Gerekli açıklamayı yapmışsın hemşerim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

valla ne yalan söyleyeyim özel siparişle getirtmeyi ilk defa duydum, herhangi bir yetkili honda satıcısına gitmem yeterli olur o zaman sanırım. bi deneyeyim, duruma göre foruma dönüş yaparım arkadaşlar.

Selamlar, mavi konusunda ben de takıntılıyım, hatta geçen sene incelediğimde mavi renk gelmiş olsaydı çoktan almıştım. Yalnız şöyle bir bilgi paylaşayım; mavi renk araçları 1.0 turbolarda kullanıyorlar. 1.5 HB lerde ithal olarak üretmiyorlar diye bilgi almıştım.

Başta biraz gecikme oluyor fakat sedan ile hb nasıl farklı oluyor çözemedim. Keza motor aynı 0-100 hızlanmada arada 1 saniye fark var o da hb daha ağır lastikler daha geniş ondan diye düşünüyorum. Ben denedim 8.2 saniyede ulaşıyor 100 km hıza. Gecikme cvt den kaynaklı iki araçta da aynı şekildedir diye düşünüyorum.

1 salise olmasın

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar merhaba. Su anda civic dizel elegance kullaniyorum ama hb sevdasi yuzunden su anki aracimi verip hb sport almayi dusunuyorum ,ama kararsiz kaldim.
Kullananlar arkadaslar yardimci olabilir mi bu cvt sanzuman uyumlu mu , performans olarak 180 beygirin hakkini veriyor mu acaba ?
Takılma kardeşim illa birileri kötü yorum yapar araç bence bu fiyata alınabilecek tartışmasız en iyi araç egea 134 bin tl en dolusu çok tartışılcak bir konu bile değil

Geri