Civic LPG (fabrika çıkışlı) kapalı otaparka girebilir mi ?

Aracınız
Kapalı otoparka girememe olayı hayatımda bir kere Manisa'da başıma geldi. Bayan özel güvenlik görevlisi belli ki tembihliydi, direk aracın arkasına geçti ve ayna ile bagajın altına baktı. Oradaki hortumları gördü ve aracınız LPG'li diyerek aracı otoparka almadı. Tamamen işgüzarlik. İzmir, İstnbul, Gebze.. hiç böyle bir sorun yaşamadım.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar honda civic bakıyorum lpgli almak istiyorum ama bu otopark işi kafamı karıştırıyor . Evimde kapalı otapark var. Avm vs de sıkça giriyorum o yüzden merak ettim .Sonucda bagaj acıldıgında tüp yok gözükmüyor ve fabrika çıkışlı LPG li olması bir ayrıcalık tanıyor mu ? Yoksa diger tüplü araçlar gibi fabrikasyonlara da yasak mı ?
olay fabrika cikisli olup olmadigina bakmiyor.Tamamen kapali alan ve havalandirma durumuna bakiyor.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Lpg li araç iyi ancak her zaman sıkıntı kapalı alan görünen boyutu fabrika çıkışlı olunca bir şey değişmiyor kapalı otoparklar için bir çalışma yapılıyordu umarım düzelir bu sorun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
son günlerde basında konu ile ilgili bir hareketlenme var. bir kaç kez karşılaştım. kısaca bakanlık uğraşıyormuş ancak uzun zamandır uğraşılıyordu diye hatırlıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Istanbulda hicbir avmde sormadilar. Bagaj ac kapat. Adamlar yogunluktan bikmislar zaten.5 aydir geri dondugum avm olmadi

S

Silinen üye 11736

Guest
Kocaeli izmit merkez sembol alışveriş merkezi otoparkından çıkardılar daha doğrusu sokmadılar :( benzin ve gaz dolum yerini kontrol ettikleri için. Aynı yerde hep kontrol var.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ankara'da NextLevel dışındaki AVMlerde sorun yok, defalarca girdim çıktım :)

Aracınız
Civic FC5 2016
Avm lere girilebiliyor fakat biz evimizin otoparkına giremiyoruz. Ben cimere şikayet ettim. Sizde şikayet edin veya istekte bulunun arkadaşlar yasal düzenleme artık gelmeli. O kadar para veriyoruz başına birşey gelecek

Geri