Civic multimedya USB sorunu

Aracınız
Civic FB7 2014
Merhaba arkadaşlar, geçen ay 2014 civic aldım, kolçak içerisindeki USB ye flash bellek takıyorum ama görmüyor. 3 farklı flash bellek denedim ama maalesef görmedi. Sebebi ne olabilir acaba?

LDN-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Valla bizimkiler torpido içinde görüyor. Sizinki navigasyon olmayan orijinal teyp galiba.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FB7 2014
Ayrıyetten ben de torpidoda usb girişi göremedim, navimex 8815 multimedia var, buna bağlı olarak torpidoda da kesin usb girişi var mıdır?

Aracınız
Civic FB7 2014

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ayrıyetten ben de torpidoda usb girişi göremedim, navimex 8815 multimedia var, buna bağlı olarak torpidoda da kesin usb girişi var mıdır?

Usb kablosu torpidonun arkasına düşmüş olabilir, torpidoya sağdan ve soldan baskı uygulayarak torpido stoplarından kurtarıp torpidoyu aşağıya bırakın, multimedya kısmından gelen kablolara bakarak usb yi bulabilirsiniz.

Aracınız
Civic FB7 2014
Dediğiniz gibi torpidoyu aşağıya düşürüp baktım fakat hiç usb girişi göremedim. Bir arkadaşımdan aracında müzik için kullandığı, taktığında içinde ışık yanan bir flash bellek taktık ama onu da okumadı, flash bellekte de herhangi bir tepkime olmadı, ışığı yanmadı yani. Kolçaktaki usb girişi arızalı mı yoksa multimedia takıldıktan sonra iptal mi edilmiş onu da bilmiyorum. Sanırım sanayide çözülecek bu iş.
Usb kablosu torpidonun arkasına düşmüş olabilir, torpidoya sağdan ve soldan baskı uygulayarak torpido stoplarından kurtarıp torpidoyu aşağıya bırakın, multimedya kısmından gelen kablolara bakarak usb yi bulabilirsiniz.

Geri