Civic nazarlık serisine bir örnek daha

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Vallahi ya insanların gözü mu kalıyor ne oluyor neyse ne sonuçta insan üretimi. Bizler ne kadar sorunsuz yaşıyoruz ki. Mesala benim saçlarım dökülüyor hatasız boyasız desek ayıp olur

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam sana da göz değiyor saçlar dökülüyor işte :D

@sercanboss Hocam geçmiş olsun, rötuş devam tamponların kaderi bu.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12437]civic.fc5okan[/MENTION] Geçmiş olsun resimdeki yer tampon ise rötuş yapın, saç parça ise boyada çizilme yok bisikletten plastik parça transfer olmuş pasta ile kolaylıkla temizlenir.

Sunroof fitili tamiri için forumda konu vardı özel bir kimyasal ile yanan yeri tamir edebilirsiniz.

[MENTION=12437]civic.fc5okan[/MENTION] Geçmiş olsun resimdeki yer tampon ise rötuş yapın, saç parça ise boyada çizilme yok bisikletten plastik parça transfer olmuş pasta ile kolaylıkla temizlenir.

Sunroof fitili tamiri için forumda konu vardı özel bir kimyasal ile yanan yeri tamir edebilirsiniz.

Teşekkür ederim çiziğin olduğu yer sol kapıya aitti malesef çizilmişti serviste rütuş yaptırdık ama yinede biraz belli oluyor bunun için bi öneriniz varsa menmun olurum sigara yanığı olan yer içinde yapan bir kişi varmış ona götürdüm o yaptı ama yinede eskisi gibi olmadı resmini atim bi bakın daha iyi olabilirmiydi bence olabilirdi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri