civic PERFORMANSI

stmr

0
Bence bir hevesle alıp sonra beğenmeyen varsa satsın başka alsın. Ben ilk hevesle gittim 1.4 77ps aldım 3 yada 4 ay kullandım dayanamadım sattım aynısının 1.3 75 ps olanını aldım baktım hoşuma gitti 1 sene sonra 1 üst segmentini 105 hp 6 vitesli olani aldım, son 2 si dizel malum torklari yüksek yakıyor! Sonra bu sene ilk aldığım 1.3 dizeli sattım Honda yı aldım , 105'lik çılgın torklu hızlı olanı kaldı , sonra baktım hanımda bende 105 beygir çılgın torklu arabaya binmiyoruz, sen onu al ben Honda yı alayım filan diyoruz, 105'lik dizeli de sattım Honda kaldı. Sonuç begenmiyorsan sat yenisini al :) en azından ben/biz çok memnunuz :)

Son düzenleme:
Arkadaşım bukadar hüsrana uğradıysan sat gitsin reklam kokuyor bu uzunca karalaman

iPhone 5s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Konuyu açan arkadaşın ilk yaptığı yorumların hepsine tek tek katılıyorum amma velakin şunu belirtmek istiyorum, benim aracım manuel ve ilk aldığımda ben de şikayetçiydim gitmiyor uçmuyor kaçmıyor nerde hayat onda diye, taaa ki arabamı tokatlamayı öğrenene kadar :) civic manuel binilir arkadaşlar ve şuan tatminliğin doruklarında geziyorum ki kaç bmw mercedes eline verdim bütün arkadaşlarım şahit... Aracın özellikle dengesi muazzam, kaç bmw mercedes ile kapıştıysam virajların hepsinde verdim ellerine. Arabaya bir de tatlı egzoz yaptırdım ki insan hiç mi bıkmaz bu sesten, yüksek devirlerde her gün şehir içinde oraya buraya kesiciyle gitmek harika ötesi birşey. Otomatik vites almakla çok ama çok büyük hata etmişsiniz, o kadar kesicide gidiyorum, hiç normal kullanmıyorum, arabam tüplü ve yakıt ortalamam şehir içi 28 kuruş civarı, şehir dışında 142 ye sabitliyorum ara ara hız sınırının sonuna kadar basıp sonra tekrar 142 ye sabitliyorum 22 kuruş yakıyor arkadaşlar bundan iyisi can sağlığı :) Aşağıda benim arabanın kalkış videosu var izleyin, maunel nasıl keyifli bir de siz karar verin... Video'daki meydeymyd ismime tıklayarak egzoz sesiyle ilgili daha uzun videolar bulabilirsiniz..

Konuyu açan arkadaşın ilk yaptığı yorumların hepsine tek tek katılıyorum amma velakin şunu belirtmek istiyorum, benim aracım manuel ve ilk aldığımda ben de şikayetçiydim gitmiyor uçmuyor kaçmıyor nerde hayat onda diye, taaa ki arabamı tokatlamayı öğrenene kadar :) civic manuel binilir arkadaşlar ve şuan tatminliğin doruklarında geziyorum ki kaç bmw mercedes eline verdim bütün arkadaşlarım şahit... Aracın özellikle dengesi muazzam, kaç bmw mercedes ile kapıştıysam virajların hepsinde verdim ellerine. Arabaya bir de tatlı egzoz yaptırdım ki insan hiç mi bıkmaz bu sesten, yüksek devirlerde her gün şehir içinde oraya buraya kesiciyle gitmek harika ötesi birşey. Otomatik vites almakla çok ama çok büyük hata etmişsiniz, o kadar kesicide gidiyorum, hiç normal kullanmıyorum, arabam tüplü ve yakıt ortalamam şehir içi 28 kuruş civarı, şehir dışında 142 ye sabitliyorum ara ara hız sınırının sonuna kadar basıp sonra tekrar 142 ye sabitliyorum 22 kuruş yakıyor arkadaşlar bundan iyisi can sağlığı :) Aşağıda benim arabanın kalkış videosu var izleyin, maunel nasıl keyifli bir de siz karar verin... Video'daki meydeymyd ismime tıklayarak egzoz sesiyle ilgili daha uzun videolar bulabilirsiniz..

http://www.youtube.com/watch?v=kj1OtDIIkH4
Aynen oyle bende bilerek manuel aldim zaten cok keyifli bende ne tsi ler ne bmw ler ezdim daha alali 1.5 ay olmasina ragmen..

civic PERFORMANSI

Bıkmadınızmı karalamaktan gıcık oluyorum
şöyle yazanları gördükçe

iPhone 5s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aracınız
Unutma; gereksiz ve yersiz eleştiri sadece gizli hayranlıktır."
- Aytmatov
. 8)

1000 TL'ye telefon bile alırken teknoloji mağazalarında elimize alıyor bakıyoruz dakikalarca.... biraz daha araştırmacı olanlarımız incelemeleri forumları okuyor ve karar veriyor.

50-60 bin tl verip araba alırken hiç araştırmadıysanız ve test sürüsü bile yapmadıysanız ya paranız cok fazla ya da biraz safsınız (affınıza sığınıyorum).

Ama büyük ihtimalle şu an verilen cevapları pis bir gülümseme ile okuyorsunuz çünkü ben bu mesajınızda iyi niyet ya da bir saflık sonrası pişmanlıktan daha fazlasını seziyorum... (yanılıyorsam yine affedin)

Gerçekten bir hata yapıp da bu arabayı aldığınızı düşünüyorsanız arabanızı küçük bir zarar ile satabilirsiniz zira ikinci eli gayet iyidir. Bu küçük zararı da yeterince araştırmamanızın ve test sürüsü yapmamanızın cezası olarak görün:) her hatanın bir bedeli var bu da sizin hatanızın bedeli olsun....

Ama buraya yazdıklarınız ile bizden bir destek ya da yardım bekliyorsanız da her türlü destek ve yardıma hazırız....

Son düzenleme:
Geri