Çözemediğim gacırdama sesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar hayırlı günler; Araç 2019 model eco exe. Yaklaşık 1 aydır tam olarak nereden geldiğini anlayamadığım bir gacırdama sesi mevcut.Sanki sürücü koltuğundan geliyor gibi.Sürekli olan bir ses değil ama başladı mı mesela 1 saat falan sürüyor.
Bazen kesiliyor.Sonra tekrar başlıyor.Benzer bir durumla karşılaşıp çözüm bulan var mı acaba?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracınız
Civic FC5 2019
Sesin tam olarak nereden geldiğini bulmak lazım. benim emniyet kemeri kilidinden geliyordu, yağlayınca kesildi.
hocam emniyet kemerinin neresini yağladılar acaba? benim sesi bugün tespit ettim emniyet kemerinin kilidini taktığımız sürücü koltuğunun sağındaki kilitten geliyor.Sizin ki de orasımıydı acaba?

Benim arac da 2019 model. Ayni sekilde benim de sofor koltuğunun orta konsol on tarafından gacirdama sesi gelmeye basladi yeni. Surekli olmuyor bazen oluyor bazen olmuyor. tam olarak nerden geldigini çözemedim henuz.
Arkadaşlar hayırlı günler; Araç 2019 model eco exe. Yaklaşık 1 aydır tam olarak nereden geldiğini anlayamadığım bir gacırdama sesi mevcut.Sanki sürücü koltuğundan geliyor gibi.Sürekli olan bir ses değil ama başladı mı mesela 1 saat falan sürüyor.
Bazen kesiliyor.Sonra tekrar başlıyor.Benzer bir durumla karşılaşıp çözüm bulan var mı acaba?

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim arac da 2019 model. Ayni sekilde benim de sofor koltuğunun orta konsol on tarafından gacirdama sesi gelmeye basladi yeni. Surekli olmuyor bazen oluyor bazen olmuyor. tam olarak nerden geldigini çözemedim henuz.

Hocam emniyet kemerinin ucunu taktığımız yerden geliyor bu sabah tespit ettim sonunda.ilk defa hayatımda kemer takmadım bugün kesin oradan yani.kemeri takınca tekrar başlıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri