Civic FC5 Cyclone 12,4 inch multimedia inceleme ve yorumlar

Merhabalar. Bu cihaz Türkiyede satılmıyor mu? Koltuk ısıtma sorunu çözüldü sanırım anladığım kadarıyla.

Merhabalar. Bu cihaz Türkiyede satılmıyor mu? Koltuk ısıtma sorunu çözüldü sanırım anladığım kadarıyla.
[MENTION=5530]bandolero35[/MENTION] aArkadaşımız son mesajında koltuk ısıtma sorununun çözüldüğünü söylemiş, cihaz Türkiye de satılıyor ancak yurt dışından daha ucuza alınabiliyor.

isteyen arkadaslara özelden video paylasabilirim, koltuk ısıtma konusunda. ayrıca cihazın özel menu şifreleride mevcut . istenildiginde arac resmi vb farklı ozellikler degiştirebiliyor.

Merhaba. Ben de istiyorum bu üründen. Çın de bir çok satıcı var.. 300 dolar civarında. Nakliye ile 450 dolara yaklaşıyor. Şaha hesaplı varsa alalım. Rize deyim. 5054941968

[MENTION=5530]bandolero35[/MENTION] aArkadaşımız son mesajında koltuk ısıtma sorununun çözüldüğünü söylemiş, cihaz Türkiye de satılıyor ancak yurt dışından daha ucuza alınabiliyor.

Yurtdisindan aliginiz cihaz ucuza gelir ancak koltuk isitma guncel yazilim vs yada dogabilecek olasi sorunlarda karsinizda muhattab bulmak zor olabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merhaba kardeşim cihazı nerden ve ne kadara aldınız acaba bilgilendirirseniz çok sevinirim

merhaba kardeşim cihazı nerden ve ne kadara aldınız acaba bilgilendirirseniz çok sevinirim

Araci honda plaza camkiran izmirden almistim, bu cihazida ozaman taktirdim, turkiyede kullanan 3. Kisiyim :) keske az daha bekleseydim :) ozaman icin 4000 civariydi ancak baska biseler daha ekletmistim inanki net fiyatini hatirlamiyorum :) suan birazdaha uygun diye biliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri