Civic FC5 Cyclone 12,4 inch multimedia inceleme ve yorumlar

[MENTION=5530]bandolero35[/MENTION] piyasanin en kazik yeri 100luk mali 150ye satan bi yer tek satici orasi degildir heralde ayrica ankaradayim burdan bulmak lazim :)

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Camkiranda kazik yok hocam, belki yabanciya yuksek cekiyolardir onu bilemem :) istanbul bagcilarda cyclone un merkezi var, instagram link indeki yer. Orayi arayabilirsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=5530]bandolero35[/MENTION] satis sitelerinde aksesuar bakarken goruyorum camkiranin urunlerini piyasadan 3 5 daha fazla belki de dediginiz gibi tanidiga indirim yapiyorlardir. Dediginiz yerden deneyelim sansimizi sagolun :)

[MENTION=5530]bandolero35[/MENTION] piyasanin en kazik yeri 100luk mali 150ye satan bi yer tek satici orasi degildir heralde ayrica ankaradayim burdan bulmak lazim :)

Kayhan merhaba.

Yurtdışından neden bakmıyorsun . Bende aynı cihazı aldım biliyorsun . Hatta şuankilerde koltuk ısıtma da çalışıyor. Kahramanmaraş’tan Ejderin cihazı koltuk ısıtma aktif. Türkiye’de bu kadar para vermeye gerek yok bence . Yinede sen bilirsin . Destek istersen ben hazırım kardeşim.

Kolay gelsin . IMG_0209.jpg

Sadece hayal et

Kayhan merhaba.

Yurtdışından neden bakmıyorsun . Bende aynı cihazı aldım biliyorsun . Hatta şuankilerde koltuk ısıtma da çalışıyor. Kahramanmaraş’tan Ejderin cihazı koltuk ısıtma aktif. Türkiye’de bu kadar para vermeye gerek yok bence . Yinede sen bilirsin . Destek istersen ben hazırım kardeşim.

Kolay gelsin . Ekli dosyayı görüntüle 6482

Sadece hayal et

Bendede suanda koltuk isitmalar aktif, ayrica ejder ile surekli gorusuyoruz :) en son guncel yazilim yollamisti bana. Sizinki ile sadece temada bikac farklilik var sanirsam

Guncel tema yada baska yazilim varsa , birde ekran arka plani nasil degistirdiginiz hakkinda bilgi paylasimi icin ozelden yazabilirsiniz :)

Geri