Civic FC5 Cyclone 12,4 inch multimedia inceleme ve yorumlar

ekranı cyclone marka aldım 2750tl aldım koltuk isitma çalışıyor sıkıntı yok şimdilik gece aracı kullanırken ekranı karatma yapamıyorum km katranı ısık ayarı yaptığım zaman multumedia kararması gerekiyor olmuyor.honda go çalışıyordu bunda olmuyor ayarlara baktım bulamadım.

Merhaba,ürünü aldığınız yer mi montaj ediyor yoksa siz başka yerde mi taktirdinız ?

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar yorumları okudum çeşitli sorunlardan bahsedenler olmuş.

1- Ekranı konsola koyunca oradan çıkan fiziksel tuşların işlevleri tam olarak çalışıyor mu? (Koltuk ısıtma klima vs.)
2- Ekranda araç bilgileri yol bilgisayarı yakıt tüketimi (dizel) gibi menüler stabil mi?
3- Ekranın ışığının ortam ışığına göre ayarlanması mümkün mü? Uyku moduna girip arka planda ses çalışıyor mu? gösterge panelindeki trim çubuğundan aydıntlamayı ayarladığımızda multimedyada ışık ayarı yapılıyor mu?
4- Araç sürüşü esnasında video izlenebiliyor mu?
5- istediğimiz navigasyon programını kurabiliyor muyuz? Kurduk diyelim internete bağlamadan gps üzerinden trafik vs bilgileri alıp navigasyonu kullabiliyor muyuz?

Bu özellikleri sağlayan ürün modeli veya markası nedir? Teşekkür ederim. Konuyu okudum baya ama hepsini aynı anda karşılayan bir model mevcut değil sanırım.

trim çubuğundan aydıntlamayı ayarladığımızda multimedyada ışık ayarı yapılıyor mu?

Çalışmıyor ama ben program yükledim hava hava kararınca akşam olunca kendiliğinden kararıyor istediğin şekilde ayar yapabiliyorsun.

Diyer sorduğun soruların hepsi sıkıntısız çalışıyor sorun yok

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
trim çubuğundan aydıntlamayı ayarladığımızda multimedyada ışık ayarı yapılıyor mu?

Çalışmıyor ama ben program yükledim hava hava kararınca akşam olunca kendiliğinden kararıyor istediğin şekilde ayar yapabiliyorsun.

Diyer sorduğun soruların hepsi sıkıntısız çalışıyor sorun yok

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ürünü nereden aldınız acaba.? Site veya Link var mı?

Aracınız
Selam arkadaşlar tesla ekran bende aldım koltuk ısıtma dahil çalıştıramadığı bişey yok yalnız fabrika ayârlarına çevirdim araç bilgisi yakıt harcaması felan gösteren kontrol programı silindi tekrar nasıl yükleriz? O olmayınca her Kontağı açınca A trip km sıfırlanıyor

Geri