Civic FB7 Cyclone Multimedya Cihazı Hakkında

Youtubedan nasıl klip izlerim yardım edebilecek olan var mı ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Youtube dan izlemek için wifi yada telefon bağlantısı (Car Play, Android Auto gibi) gerekir. Bir programla telefona bağlantı yapıldığını görmüştüm ama açıkcası denemedim.

Belki söyle birşey işe yarayabilir.

Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar merhaba. FB7 2015 model yeni aldım. üzerinde cyclone var. iki problemim mevcut. çözüm öneriniz varsa alırım bir dal.
1-bluetooth ile bağlanıp telefonumdan (spotify vs.) müzik çalarken, çat diye radyoda muhtemelen TRT FM açıyor devam ediyor. kafasına esince bluetooth a geri dönüp şarkıyı çalmaya devam ediyor. bu sırada telefon, şarkıyı çalmaya devam ediyor ama radyoya bağlandığından, haliyle ses gelmiyor.
2-telefon görüşmesi yaparken karşıdan aldığım ses, seviyeyi yüksek tutmasam da cızırtılı geliyor. sanki hoparlörü sonuna kadar açmışsınız da ses patlıyor gibi. benim konuşma sesimin de ara ara gittiğini/boğuklaştığını söylüyorlar.
şimdiden teşekkür ederim, hayırlı işler :)

Aracınız
Civic FB7 2013
arkadaslar 2013 modellere takılan cyclone teybimde şarkıları nasıl klasör klasör göstertmeyi ayarlayacağız bulamadım ayarını

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar merhaba,

2015 Civic Blackedition aracımın üzerinde Cylone marka bayi çıkışlı ekran var. Ben aracı ikinci el olarak aldım. Aracı aldığım günden beri usb kısmına usb bağladığımda ekrandan bir türlü usb seçeneğini seçemedim. Ekrandan usb seçeneğinin üzerine tıklıyorum fakat ekran algılamıyor gibi oluyor ve usb'ye geçmiyor. Bu nedenle usb'den müzik vs. açamıyorum. Fakat usb'ye telefon bağlayınca şarj ediyor. Ayrıca direksiyondaki telefon tuşları aracı ilk aldığımda çalışıyordu, sonrasında birden tuşlar çalışmaz oldu. Gelen aramalara direksiyondan cevap veremiyorum/reddedemiyorum. Başına böyle bir durum gelen oldu mu? Bu sorunlar neden kaynaklanıyor olabilir. Reset atılmasına rağmen düzelme olmadı. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FB7 2014
Selamun aleykum ben yeni civic ailesine üye oldum kafama takılan bisey var bu multimedya konusunda benden önceki sahibi teypin ekranına kendi ailesinin resmini koymuş okadar reset düğmesine bastım silmedi yardımcı olurmusunuz birde güncelleme yapabilirmiyim kendim net uzerinden

Aracınız
Civic FB7 2015
Selamun aleykum ben yeni civic ailesine üye oldum kafama takılan bisey var bu multimedya konusunda benden önceki sahibi teypin ekranına kendi ailesinin resmini koymuş okadar reset düğmesine bastım silmedi yardımcı olurmusunuz birde güncelleme yapabilirmiyim kendim net uzerinden
Cyclone marka ise kolay ama başka marka ise o markayı kullanan birine sormak lazım

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar merhaba,

2015 Civic Blackedition aracımın üzerinde Cylone marka bayi çıkışlı ekran var. Ben aracı ikinci el olarak aldım. Aracı aldığım günden beri usb kısmına usb bağladığımda ekrandan bir türlü usb seçeneğini seçemedim. Ekrandan usb seçeneğinin üzerine tıklıyorum fakat ekran algılamıyor gibi oluyor ve usb'ye geçmiyor. Bu nedenle usb'den müzik vs. açamıyorum. Fakat usb'ye telefon bağlayınca şarj ediyor. Ayrıca direksiyondaki telefon tuşları aracı ilk aldığımda çalışıyordu, sonrasında birden tuşlar çalışmaz oldu. Gelen aramalara direksiyondan cevap veremiyorum/reddedemiyorum. Başına böyle bir durum gelen oldu mu? Bu sorunlar neden kaynaklanıyor olabilir. Reset atılmasına rağmen düzelme olmadı. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Flash bellek kaç GB birde formatı nedir. En fazla 16 GB olmalı ve fat32 seçilip format atılmalı. Aracınıza başka usb takıp denediniz mi

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2016
bu cyclone bana uyacak başka çaresi yok. Elektronik cihazları karıştırmadan duramıyorum. Tam istediğim hale getiremesem de bazı düzeltmeler yaptım.
1. Uygulamalr menüsü altında simgeye uzun süreli basılı tutarsanız çerçeve kesik kesik hale gelir elinizi çekin tek tıkladığınızda düzenle çıkar wince de çalışabilecek usb de olan bir exe dosyasını seçerseniz oraya simgesini atar ve çalıştırır
2. Zaten forumda bol bol anlatılmış igo yu usb üzerinden navinin esas yazılımı olarak atayabilirsiniz. ne olur ne olmaz dontpanic lazım olur diye ilk madde yöntemiyle dontpanic e kısa yol atayabilirsiniz
3. OBD2 şu torque ile android telefonlarda kullandığımız parça arabadan verileri topluyor onu multimediaya HOBDRIVE yazılımı ile eşleştirdim yazılım demo ama crackini bulabilirsem daha bir tadındna yenmez hale gelecek

Daha yapılabilecekler varsa bileyim:)

Ekli dosyayı görüntüle 3949Ekli dosyayı görüntüle 210817Ekli dosyayı görüntüle 210818Ekli dosyayı görüntüle 210819
Bunun model no nedir?

SM-A107F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri