Değer Kaybı Ödemesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba , daha önce park halinde aracıma çarpmışlardı hatırlarsanız. Aracımı yetkili serviste onarımı gerçekleşti. Sol ön kapı vs. değişti. Yaklaşık 14-15 bin tl hasar kaydı oluştu. Şimdi sormak istediğim bir konu var. Değer kaybı başvurusu yaptım ve yaklaşık 4300 TL ödeme yapıldı. Sizce bu ödeme yeterli mi ? Ben az buldum. Tekrar başvuru yapabiliyormuyuz ?

Redmi 4X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2019 civic güzelime arkadan çarptılar bagaj değişti tampon ve bagaj çubuğu değişti 16bın değer kaybı yatırdılar itiraz ettik hasar tutarı 20 bin tl
Arkadaşlar merhaba , daha önce park halinde aracıma çarpmışlardı hatırlarsanız. Aracımı yetkili serviste onarımı gerçekleşti. Sol ön kapı vs. değişti. Yaklaşık 14-15 bin tl hasar kaydı oluştu. Şimdi sormak istediğim bir konu var. Değer kaybı başvurusu yaptım ve yaklaşık 4300 TL ödeme yapıldı. Sizce bu ödeme yeterli mi ? Ben az buldum. Tekrar başvuru yapabiliyormuyuz ?

Redmi 4X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-N9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
Kasko polıcesınde deger kaybı ödenır dıye bır madde yazması gerekıyor mu deger kaybı alabılmek ıcın ? Yoksa herkes alabılyor mu acaba

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 civic güzelime arkadan çarptılar bagaj değişti tampon ve bagaj çubuğu değişti 16bın değer kaybı yatırdılar itiraz ettik hasar tutarı 20 bin tl

SM-N9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Başka bir ekspertiz ile görüştüm değer kaybı normal dedi. Kendiside hesapladı , bizede gelseniz çıkacak rakam bu dedi. Doğru tespit edilmiş dedi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Kasgi varsa alınabiliyor bende almıştım hesaplama yöntemleri farklı 2012 araç vardı 38 binde o zaman bana gecen sene 2500 civarinda ödeme yapmışlardı internette var bulabilirsiniz ama her sigorta farklı hesaplıyordu yada eksetiz raporuna töreni bilmiyorum

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri