Deri koltuk aşınma sorunu hakkında

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 makyajlı Eco exetuve 60 bindeki aracımın deri koltuğu yıpranmaya başladı önlem almazsam muhtemelen kısa sürede yırtılacak. Var mı aynı sorunu yaşayan koltukla ilgili garanti kaç yıl servise basvursam sonuç alır mıyım? Sorun muhtemelen kot pantolonun surtmesinden kaynaklandı.

Ekli dosyalar

• IMG_20220605_130954.jpg
    IMG_20220605_130954.jpg
    188.2 KB · Görüntüleme: 114
Aracınız
Civic FC5 2019
Benim aracın kumaş. O da aynı yerden aşınıyor. İnip binerken en çok vücudun sürtünen yeri orası galiba. Değişim için başvursan dahi max 1 yıl sonra aynı manzara. Ben artık bıraktım akışına..

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Ben aracı alır almaz hemen ön iki koltuğu koltuk kılıfı ile kaplattım , ayrıca direksiyon kılıfı, vites topuz kılıfı yaptım, sürekli hareket, sürtünme, dokunma işlemi gören yerleri varsa kılıfı, koruma jelatini hemen yaptırın örnegin direksiyon vites topuzu multimedia ekran gibi, bu olay cep telefonu alıp kılıflı kullanmak gibi bir şey sonuçta size bir zararı yok aksine ömrünü uzatmaktadır.

Aracınız
Civic ES7 2002
2019 makyajlı Eco exetuve 60 bindeki aracımın deri koltuğu yıpranmaya başladı önlem almazsam muhtemelen kısa sürede yırtılacak. Var mı aynı sorunu yaşayan koltukla ilgili garanti kaç yıl servise basvursam sonuç alır mıyım? Sorun muhtemelen kot pantolonun surtmesinden kaynaklandı.
Muhtemelen gereken düzenli bakımı yapmamışsınız yoksa kısa zamanda olacak iş değil o. Bu anlamda premium uygulama merkezleri var. Hasarı hallettirip geri kalan zamanlarda gerekli bakım ürünlerini alıp bakımı artık kendiniz yapabilirsiniz.
Görüntüde sadece renk hasarı görünüyor doğru mudur ?

Aracınız
Civic FC5 2019
Muhtemelen gereken düzenli bakımı yapmamışsınız yoksa kısa zamanda olacak iş değil o. Bu anlamda premium uygulama merkezleri var. Hasarı hallettirip geri kalan zamanlarda gerekli bakım ürünlerini alıp bakımı artık kendiniz yapabilirsiniz.
Görüntüde sadece renk hasarı görünüyor doğru mudur ?
Hafif yırtılma da var, bakım hakkında hiç bilgim yoktu maalesef söylemeniz iyi oldu.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aynısı bende de oldu serviste garantiden değiştirdim garanti bitmediyse servise başvurun değişim yapıyorlar araç 2019 model benim de

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Acaba garantisi bitmiş midir? 2019 Kasım çıkışlı. Koltuk garantisi 2 yıl mı bilemedim.

Geri