Civic FC5 Deri koltuk çilesi

Executive 2018 kullanıcısıyım. Deri koltukların sıcaklığından falan sorunum yok ama. Deri koltukların üstü kirli gözüküyor. Temizliyorum geçmiyor. Deliklere toz yapışmıl durumda özellikle ön koltuklarda var. Buna nasıl çözüm bulabilirim koltuk kılıfının dışında? Yada bundan yaptırsam aracın görünümünü nasıl yapar? Image1528177869.745981.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bu urunu bilmiyorum ama dosemecioglu diye bi yer var googleda aratirsan direk karsina cikiyor. Oraya bir bakin derim. Urunleri gyet kaliteli tam uyumlu fb7 aracima almistim.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

slm arkadaşlar honda civic excutive alacam ancak daha önceki sahibi bebek koltuğu koyduğu için arka deri koltuklarda izler var ne dersiniz geçer mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@spartax300 Alttaki sünger ezilip yer yapmadı ise düzelecektir.

ywzckr

0

Deriyi yumusatmaniz lazim sicak ama kaynar olmayan suyla silip ustune nemlendirecek urun kullanin ama kaliteli olursa bi zaman sonra bu izler azalir sunger izi de insan oturdukca duzelir. Siz urunler uygulasanizda kimse oraya oturmazsa koltuk o seklinde kalir. Kimse oturamiyor hocam derseniz yumusatici ozelligi olan urunleri haftalik uygulayip ustune minder koyun ustundede agirlik yapacak sey birakin o orda dursun birkac aya duzelir. Diger turlu izler kalir hocam koltugun ustunde agirlik ne sekildeyse sunger onun izini alir zaten.

ywzckr

0
Executive 2018 kullanıcısıyım. Deri koltukların sıcaklığından falan sorunum yok ama. Deri koltukların üstü kirli gözüküyor. Temizliyorum geçmiyor. Deliklere toz yapışmıl durumda özellikle ön koltuklarda var. Buna nasıl çözüm bulabilirim koltuk kılıfının dışında? Yada bundan yaptırsam aracın görünümünü nasıl yapar? Ekli dosyayı görüntüle 217794

Hocam ben 3m leather restorer kullaniyordum yeni bitirdim yaldir yaldir parlatir ama cok az yagli hissiyat birakir, o kirlenen gozenekleri bir toplu igne yardimiyla tek tek temizleyin herhangi deri temizleme solusyonunu sikip koltugu firca bez vb urunu yayip nemli bezle temizleyin mesela newmix cok ucuz ve turk mali 25 liraya alabilirsiniz ama temizleme solusyonlari sadece kirliylen ise yariyor almayip ilik su ile silsenizde olur. Sonrasinda kuruyunca 3m leather restorer, 3d hd protect, meguiars gibi biraz daha parlak olan urun kullanin deri icin kullanacaginiz urunler ya alman ya amerikan mensei olsun restorer ozellikli olursa yaldir yaldir parlar. Hem kir olayiniz azalir hemde araca binen sifir goruntusu gitmemis der. Benim arac serviste bakima girdiginde arabani seviyosun abi belli dedi. Ben sadece koselerde biraz kirisma var oraya da cozum olmaz koltuklar ilk gunku gibi kirisiksiz duruyor umarim hep boyle devam eder benim gozlemlerim boyle, daha iyisini bulan varsa bende uygularim.

Geri