Deri koltuklara kılıf

ben de çok araştırdım fakat şöyle bir durum var. deri koltuklara kılıf takmak koltuktaki hava yastıklarının açılmasını engelliyor. kılıf takmamak en doğrusu.. canınız daha değerli...

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bilgi için teşekkürler . Durum öyleyse biraz sıkıntı. Hava yastıkları koltuklarda mı ? Kılıf engelliyorsa takılmaması gerekir tabiki. Daha önce deri koltuklu araç kullanmadım sanki yırtılacak gibi geliyor nasıl bir önlem alabiliriz ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Bilgi için teşekkürler . Durum öyleyse biraz sıkıntı. Hava yastıkları koltuklarda mı ? Kılıf engelliyorsa takılmaması gerekir tabiki. Daha önce deri koltuklu araç kullanmadım sanki yırtılacak gibi geliyor nasıl bir önlem alabiliriz ?
Hocam sana attıgım linkte hava yastığı olan bolumlerin dikişleri zayıftır istersen firmayla iletişim kurabilirsiniz..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Daha önce çok yerde soruldu konuşuldu hocam deri ya da kumaş farketmez koltuk kılıfı alırken tofaşcıların taktiği komple kapalı kılıftan almayın yeter. Forumda genellikle ankara döşemecioğlu'dan aldık memnun kalmayan yoktu. Airbaglar için zayıflatılmış dikişler mevcut airbag olan bölgelerde. Fb7 de uzun süre kullandim çok memnundum fc5 için de almaya fırsat olmadı. Google'a 'ankara döşemecioğlu' yazın sitelerinde detaylı bilgileri ve whatsapp numaraları mevcut aklınıza takılanları sorabilir siniz.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Kılıf arıyorsanız Dosemecioglu'nu kesinlikle tavsiye ederim.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

Geri