Devir km karşılaştırma

Aracınız
S.a hayırlı işler arkadaşlar
2012 manuel fb7 aracım ile 120 km hız ile giderken devir saati 3500 devirde bu oran normal mi şimdiden teşekkürler

G8341 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2012 fb7 otomatik aracımda 3000 devirde 150 km yapıyor. Manuellerde devir daha fazla oluyor sanırım. Sizinki de normaldir muhtemelen.

S.a hayırlı işler arkadaşlar
2012 manuel fb7 aracım ile 120 km hız ile giderken devir saati 3500 devirde bu oran normal mi şimdiden teşekkürler

Otomatik 4 bin devirde 192 kmh yaparken manuel 145 yapıyor öyle hatırlıyorum manuel oranları her zaman daha kısa bu yüzden yokuşlarda falan hiç sıkıntı cekmiyorum araç fd6

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim manuel 2002 vtec2 vardı manuel o aracimda da devir km oranı aynıydı ama bir otomatik videosu gördüm devir benim araca nazaran daha düşüktü o yüzden sordum manuel kullanan arkadaşlar sizdende yorum bekliyorum teşekkürler

Benim manuel 2002 vtec2 vardı manuel o aracimda da devir km oranı aynıydı ama bir otomatik videosu gördüm devir benim araca nazaran daha düşüktü o yüzden sordum manuel kullanan arkadaşlar sizdende yorum bekliyorum teşekkürler

Manuel her zaman daha performanslı kalkışlarda ve rampada senin elinde vites seçimi ve oran kısa

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2000 devirde 70 km yapıyorum düz yolda
müsait olursam 120 km yi denerim kaç devir bi bakayım bunun motor açık- kapalı sağırlık ile ilgisi varmıdır sizce ?

[MENTION=12412]sahiner1985[/MENTION] bunun motor sağır olmasıyla alakası yok vites dişli oranlarıyla alakalı bir durum. Değişmez yani araba fabrikadan çıktığında neyse hep öyle kalır.

Geri