Civic FC5 Direge carpma sonucu arka tamponum kirildi

Mini onarım var. Full kaskoydu. Bununla ilgili bir tutanak falan tutmam gerekiyor mu. Bir bilginiz var mi. Servisi aradim kaza tutanağı tutun diyor. Internette bazi yerlerde serviste dilekçe gibi bi şey yazarsanız da olur diyen yazılar gordum
üstad bende araç 5 aylıkken geri geri giderken arka tamponu vurmuştum seninkinden daha kötüydü. hatta burada paylaştım diye hatırlıyorum, konu açmıştım. autoking servise götürdüm, mini onarım hakkımı kullandım. yırtık plastik onarıldı, lokal boya yapıldı. gayet güzel sonuç aldım. tramere falan da işlenmiyor mini onarım işlemleri. bence hakkını kullan okadar para veriyoruz kaskoya.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Mini onarım var. Full kaskoydu. Bununla ilgili bir tutanak falan tutmam gerekiyor mu. Bir bilginiz var mi. Servisi aradim kaza tutanağı tutun diyor. Internette bazi yerlerde serviste dilekçe gibi bi şey yazarsanız da olur diyen yazılar gordum
o dönem benim kaskom Anadolu Sigorta idi. tutanak, dilekçe vs. bişey doldurmadım. direkt autoking'e gittim, kaskonun fotokopisini alıyorlar o kadar. gerisini onlar hallediyor.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri