direksiyon arıza lambası yandı ve direksiyon sertleşmesi neden olur ACİL yardımcı olurmusunuz

Aracınız
Civic FD6 2009
selamın aleykum aranıza yenı katıldım tanışma bölümünde de dediğim gibi 2009 honda civic elegance otomatik arabam var 146xxx bin kilometrede dün aksam direksiyon arıza lambası yandı ve direksiyon ağırlaştı bu konu hhonda.jpgakkında fikir ve düşünceleriniz alabilirmiyim bursa da kime hangi ustaya götürürüm yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim resim ekte ekledim

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Eğer akunuzde voltaj sıkıntısı yoksa direksiyon kutusunda arıza var demektir maalesef :(

Aracınız
Civic FD6 2009
Eğer akunuzde voltaj sıkıntısı yoksa direksiyon kutusunda arıza var demektir maalesef :(
aküde bi sıkıntı yoktu üstat şimdi ustaya götürdüm BURSA'Da tamsa honda özel servise direksiyon kutusunu açıp bakacaklarmış bursa da direksiyon kutusu 1,100 1500 tl fiyat çıkıyormuş ne kadar doğru ne kadar yanlış bi tecrübem olmadığı için bilemedim kararsız kaldım nerde hangi usta iyi bilmediğim için acaba larım çok usta acıkcası

Aracınız
Civic FC5 2019
Calistigim yerde bi accent vardi o yapardi. İstop edince normale donerdi esp eps gibi bir seydi onu degistirdiler duzelmisti

.

Ad Soyad
Ugur aygen
Aracınız
Civic FC5 2018
doğrudur abi istop edince düzeliyor ama hala sıkıntısını özel servis bulamıyor bugunde sırf elektirkli direksiyonlara bakan ustaya götürdüm oda bakacakmış göye
Hocam sorunu cozebildin mi aynisi bende de var yetkili servis çözemiyor 2018 civic araba, yolda giderken haftada 1 direksiyon sertleşiyor lastik basinca esp vs ne varsa ekranda yaniyor

Stop edip calistirinca sistem yeniden baslatiliyor diyor ve duzeliyor

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Hocam sorunu cozebildin mi aynisi bende de var yetkili servis çözemiyor 2018 civic araba, yolda giderken haftada 1 direksiyon sertleşiyor lastik basinca esp vs ne varsa ekranda yaniyor

Stop edip calistirinca sistem yeniden baslatiliyor diyor ve duzeliyor
Sizinki akü veya ecu ile ilgili olabilir sanki bir temassızlık var gibi oksitlenme vb. şeyden olabilir bunlar elektrikli direksiyon olduğu için elektrikle alakalı bir temassızlık vs. olduğunda kendini korumaya alıyor olabilir.

Geri