Civic FC5 Direksiyon deformasyon / degişim

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
S

Silinen üye 20336

Guest
Garanti kapsamında direksiyon değiştiren biriler varmıdır ? Merak ediyorum
Direksiyonda oluşan deformasyonun şekli/durumu önemli.
Bildiğiniz üzere yüzük bile zarar verebiliyor direksiyon yüzeyine. Dikişi atabiliyor. Derisi renk değiştirebiliyor v.b. Yüzüğe ve/veya el terlemesine bağlanıp kullanıcı hatası teşhisi konulma ihtimali yüksek.

Araç alındıktan sonra geçen süre ve yaptığınız kilometre de önemli olmakla birlikte garantiden değişimi pek kolay olacak bir parça değil...

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok kolay deforme olabilen bir deriye sahip. 1 ay oldu aracı. Nasıl olduğunda dair bi fikrim olmamakla birlikte bi şekilde sanırım tırnakla çizmişiz direksiyonun bi yerini. Çok önemli bi çizik değil ama birincisi elime gelince kullanırken çok sinir bozucu. İkincisi 1 ayda bu kadar kolay çizildiyse 3-5 sene binmeyi düşündüğüm aracın direksiyonu ne hale gelecek diye düşünmekteyim. O kadar yumuşak deri olmayaydı iyiydi. Garanti değişimi olursa lütfen bilgilendirin. Yarın öbür gün lazım olur belki. Problemi çözersiniz inşallah. Kolay gelsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok net belli olmayan birşey ancak inanılmaz rahatsız edici. Tik oldu sürekli elim orqya gidiyor artık.
Biraz bastırıp parmakla oynadığınız zaman direksiyon dersinin ne denli kalitesiz olduğunu anlayabiliyorsunuz.
Fc5 makyajlı....IMG_20200124_183144.jpegIMG_20200124_183200.jpeg

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Fb7 kasada da direksiyon çabuk yıpranıyordu. Benimkini o zaman garantiye sokmamışlardı. Bende aliexpress den birebir uyumlu olan, girinti çıkıntıları filan, bir %100 deri kılıf alıp kendim dikmiştim. 3 sene oldu en ufak deforme yok.

Kün feyekün..

Aracınız
Civic FC5 2018
Çok net belli olmayan birşey ancak inanılmaz rahatsız edici. Tik oldu sürekli elim orqya gidiyor artık.
Biraz bastırıp parmakla oynadığınız zaman direksiyon dersinin ne denli kalitesiz olduğunu anlayabiliyorsunuz.
Fc5 makyajlı....Ekli dosyayı görüntüle 257119Ekli dosyayı görüntüle 257120

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ayni sekilde ayni yerde bendede bir deformasyon var, hatta cizik deseni bile ayni. Ben emniyet kemerini tek elle takarken dikkatsizlike cok fazla cekince direksiyonun alt tarafina surtmustum.

Geri