direksiyon / kadran bolgesi trim sesi

Ad Soyad
emrah
Aracınız
Civic FE1 2021
herkese selam,

gaza hafif yuklenirken direksiyon bolgesinden hafif bir zırıltı trim sesi yoluyor.
cok rahatsiz etmiyor fakat merak ettim baska yasayan var mi bu sorunu, bir cozum bulan oldu mu?

tesekkurler.

Hocam acaba bakım zamanında metal muhafazaların birisi gevşekmi bırakıldı, aracınızın detaylı bir kontrole ihtiyacı var anladıgım kadarıyla. civatalarda bile boşluk olabilir.
Muhtemel o şekilde de olabilir hocam. Burda paylaşılan bir çok şikayeti görünce durumun biraz kronik olduğu hatta fc5 kasalarda dahi benzer seslerin geldiğini okudum. Malesef bu durum can sıkıcı ve dediğiniz gibi detaylı bir kontrole ihtiyaç var. En azından mevcut durum daha ciddi sorun oluşturacak şanzıman vites bölgesinde gelmiyor umudu ile katlanmaya şimdilik devam. İlk fırsatta servise bu konuyu aktaracağım

Muhtemel o şekilde de olabilir hocam. Burda paylaşılan bir çok şikayeti görünce durumun biraz kronik olduğu hatta fc5 kasalarda dahi benzer seslerin geldiğini okudum. Malesef bu durum can sıkıcı ve dediğiniz gibi detaylı bir kontrole ihtiyaç var. En azından mevcut durum daha ciddi sorun oluşturacak şanzıman vites bölgesinde gelmiyor umudu ile katlanmaya şimdilik devam. İlk fırsatta servise bu konuyu aktaracağım
Hocam servisten önce, Tarcanlar veya yamanlar oto ekspertize bir kontrol ettir derim.

Geri