Direksiyon soyulması ve yıpranması ?

Aracınız
Direksiyonda soyulmalar ve yıpranmalar başladı bugun honda artı ya gittim garantiden değişmesi için artık bunların garantisi olmadıgını felan dilan boş boş konustu ... honda Türkiye mesaj attım bu durum hakkında şimdi honda japanyo'da mesaj atacam .muha.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
2
2019 model makyajlı eco elegance aracımın direksiyonunun derisi çatladı. Daha 1 yaşında araç, neden böyle bir problem oldu anlayamadım. Başka yaşayan oldu mu?
2017 RS'te daha 1 sene dolmadan bundan daha kötü hale geldi direksiyon, bayii kullanıcı hatası dedi, biz de öyle bıraktık :)

Aracınız
Civic FC5 2019
2

2017 RS'te daha 1 sene dolmadan bundan daha kötü hale geldi direksiyon, bayii kullanıcı hatası dedi, biz de öyle bıraktık :)
İnşallah bana demezler ben ilgilenirim. Avukatım biraz da kendi hakkımı arayayım. Bildiğin kocaman çatlaklar olmuş bunu kullanıcı nasıl yapar acaba onu merak ediyorum?

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Maalesef, belirli problemler var, RS sedanda bunlar yanında deri sürücü koltuğu da 1 sene dolmadan soyuldu, onu garantiden değiştirebildik, diğer araç ise Sport plus ve daha sıfır alındığı günden beri tavandan ses geliyor bozuk yolda, bir türlü halledemedi servis, yağlama vs., onda da aynı şekilde artık uğraşmam deyip bıraktım. Neyse ki, yol tutuş, güçlü motor, adaptif süspansiyon gibi şeyler var ki bunlara çok fazla takılmıyoruz :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Maalesef, belirli problemler var, RS sedanda bunlar yanında deri sürücü koltuğu da 1 sene dolmadan soyuldu, onu garantiden değiştirebildik, diğer araç ise Sport plus ve daha sıfır alındığı günden beri tavandan ses geliyor bozuk yolda, bir türlü halledemedi servis, yağlama vs., onda da aynı şekilde artık uğraşmam deyip bıraktım. Neyse ki, yol tutuş, güçlü motor, adaptif süspansiyon gibi şeyler var ki bunlara çok fazla

Cok orjinal direksiyon dikenler var sahiden

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Silivride yaşıyorum en yakın nerde var acaba? Bilgi verirseniz sevinirim

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bunun tamirini yaptırmam lazım ama nasıl oluyor hiçbir fikrim yok
Tamirini duymadım, genelde tuşlarla birlikte parça komple değiştiriliyor.
Bence çalışmasında bir sorun yoksa bu şekilde kullanın.
Eğer beni çok rahatsız ediyor diyorsanız internette ve aliexpresste satanlar mevcut, örnek birkaç ilan;

Geri