Disk veya ana fren merkezi

Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar merhabalar yeni katıldım aranıza ve 1 yıldır honda ya biniyorum 2001 Vtec-2 var bende sol ön Teker den puf puf ses geliyor hızlandıkca artıyor ve uğultu yapıyor frenciye gittim disk taşlandı kaliper temizlendi ana merkez temizlendi ama sorun çözülmedi sizce sorun nedir?

Moderatörün son düzenlenenleri:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Teker bilyasi olabilir, daha önce hiç değişmiş mi?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar merhabalar yeni katıldım aranıza ve 1 yıldır honda ya biniyorum 2001 Vtec-2 var bende sol ön Teker den puf puf ses geliyor hızlandıkca artıyor ve uğultu yapıyor frenciye gittim disk taşlandı kaliper temizlendi ana merkez temizlendi ama sorun çözülmedi sizce sorun nedir?
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> Geçmiş olsun.
> Teker bilyası değirmen gibi uğultu yapar. Rot balanscıda ön taraf kaldırılıp teker sağa sola oynatılarak test edilir. Ek olarak alt takımada baksınlar.
> Puf puf sesi garip geldi. Amortisörüde alttan baksınlar yağ kaçağı ve yırtılma varmı?
> Araç yere insin biri çukurda kalır. İki kişi sol taraf tavandan sallasınlar ortam sessiz olmalı. Amaç puf puf sesini teşhis etmek.
> Vtec-1 diye bir tanım yok. Bazıları makyajsız kasalara bu ismi veriyor. Vtec-2 diye bizim halkımızın verdiği isimdir. Yurt dışında zaten böyle birşey yok. Gerçeği 7. Nesil Civic Es7 kasadır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
Geri