Dizel chip tunning

Alp92

0
Aracınız
Arkadaşlar bi sorum olcak yaptıran varmı internette bir araştırma yaptım ve böyle olduğnu yaptıranların da olduğnu gördüm acaba burda yaptıranlar varmı. Varsada nasıl bi performans aldınız arabadan diye merak ediyorum :)Image1529494478.567903.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yakın bir zamanda arkadaşım passat tdi'a chip yaptırdı.Keşke yaptırmasaydın dedim falan.Oda abi müthiş gidiyor dedi iyi memnunsan devam et dedim.5 ay sonra kara haber geldi turboyu patlatmış 8 bin gibi bir masraf çıktı yaptırdı sattı arabayı.Memnun kalanda çok mağdur olanda dikkat etmek lazım.

Aracınız
Şu resimde %38 hp artışı, %27 de tork artışı var. Bir motorda bu değerler alınabiliyorken neden fabrika bu değerlerle satmıyor? Öncelikle emisyon değerlerindeki artış neticesinde Avrupa 'da ekstra vergi ve çevreye ciddi zarar veriyor. En önemlisi de sağlıkla çalışan motorun sağlığıyla oynuyorsunuz. Bu iş neye benzer; bir insan 50 kilo çimentoyu 8 kat yukarı taşıyabilir mi evet. Peki 30 kilo taşıyabilir mi evet. 30 kilo taşıması insan sağlığı ve işin sürekliliği için daha verimli bir değer değil mi? Yapanlara elbette saygım var ama böyle bir araç alırmıyım, asla.

Aracınız
Bir de şunu ekleyeyim, 2.0 type-r varken ne diye dizele bineyim? Asıl zevk dumanda değil kesici sesinde :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Şu resimde %38 hp artışı, %27 de tork artışı var. Bir motorda bu değerler alınabiliyorken neden fabrika bu değerlerle satmıyor? Öncelikle emisyon değerlerindeki artış neticesinde Avrupa 'da ekstra vergi ve çevreye ciddi zarar veriyor. En önemlisi de sağlıkla çalışan motorun sağlığıyla oynuyorsunuz. Bu iş neye benzer; bir insan 50 kilo çimentoyu 8 kat yukarı taşıyabilir mi evet. Peki 30 kilo taşıyabilir mi evet. 30 kilo taşıması insan sağlığı ve işin sürekliliği için daha verimli bir değer değil mi? Yapanlara elbette saygım var ama böyle bir araç alırmıyım, asla.

+1000 Aynı fikirdeyim.

Geri