Dizel otomatik elagance ekran sorunu!

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba aracım 2018 dizel otomatik elegance. Aracın üzerinde 6.2” Honda go navigasyon ekran geldi ama bu ekrandan hiç memnun değilim tuşlardan ses açma kapamada takılı kalıyor, usb den müzik dinlerken biranda radyoya atıyor takılı kalıyor. Servis bir çözümün olmadığını söyledi. Başka bu sorunu yaşayan var mı ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Cihaz biraz yavaş kalıyor, bazen donduğu fln da oluyor. Ama kendiliğinden radyoya atmasını hiç yaşamadım.

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
servise gidiniz bizdede aynı sorun vardı onlar güncelleme yapıyorlar ama siz yinede dreksiyondaki açma tuşuna fazla basmayın yine yapıyor çünkü

Aracınız
Civic FC5 2018
Dreksiyondan ses açma tuşu bende de arada takılı kalıyor servise gidince söyliycem ara ara yapıyor her zaman değil bende sesi dreksiyondan açmıyorum

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
130-140 bin tl verip araba alıyorsun ama bin liralık telefonların rahatlıkla yapabildiği navigasyon+müzik+video hizmetinden doğru düzgün yararlanamıyorsun. şu arabalarda ilk neyi değiştirmek istersin deseler kesinlikle multimedya ve ses sistemi olurdu.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
130-140 bin tl verip araba alıyorsun ama bin liralık telefonların rahatlıkla yapabildiği navigasyon+müzik+video hizmetinden doğru düzgün yararlanamıyorsun. şu arabalarda ilk neyi değiştirmek istersin deseler kesinlikle multimedya ve ses sistemi olurdu.

Aynen öyle dışarıdaki Honda servisleri bile aynı dertten şikayetçi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba aracım 2018 dizel otomatik elegance. Aracın üzerinde 6.2” Honda go navigasyon ekran geldi ama bu ekrandan hiç memnun değilim tuşlardan ses açma kapamada takılı kalıyor, usb den müzik dinlerken biranda radyoya atıyor takılı kalıyor. Servis bir çözümün olmadığını söyledi. Başka bu sorunu yaşayan var mı ?

Usb den radyoya atlama sorunu bende de var çözüm bulamadım. Servise gitme imkanım olmadı daha

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 eco elegance aldım yakın zamanda. üzerinde son sürümü 2016 olan bir honda go ekran var ve bu multimedia ekrandan hiç memnun değilim. geri görüş kamerasını gündüz neredeyse hiç kullanamıyorum çünkü ekran çok parlıyor ve arkayı karanlık gösteriyor, bu sorun sadece bende mi var acaba ? veya aynı sorundan şikayetçi olan var mı ? bu sorunun bir çözümü var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.

Geri