Dizel sedan rampa çikiş.

arkadaşlar geçen gün kocaeli umuttepe hastanesine giderken ( yolu bilenler bilir dik rampaların olduğu bir yoldur.) rampa çıkışta araç zorlandı. viteş düşürdüm, yüksek devir, düşük hızda rampaları çıktım. yanımdan arabalar gayet makul hızlarda geçip gitti uyuz oldum. diğer dizelciler de durum nasıl acaba?

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende 2014 LPG li vardı 20 tonluk araçlar solluyordu şimdi 50 ile bitiriyordum rampayı kökleyip şimdi 2017 FC5 lpgli dediğim gibi

Lenovo P1ma40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende 2014 LPG li vardı 20 tonluk araçlar solluyordu şimdi 50 ile bitiriyordum rampayı kökleyip şimdi 2017 FC5 lpgli dediğim gibi

Lenovo P1ma40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gaza mı basmıyordun yapıştırdın mi devir çevire çevire çıkması lazım 2014 le son kasa aynı motor 2014 daha hafif kasa hatta bi çelişki var

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaşlar geçen gün kocaeli umuttepe hastanesine giderken ( yolu bilenler bilir dik rampaların olduğu bir yoldur.) rampa çıkışta araç zorlandı. viteş düşürdüm, yüksek devir, düşük hızda rampaları çıktım. yanımdan arabalar gayet makul hızlarda geçip gitti uyuz oldum. diğer dizelciler de durum nasıl acaba?

Manuel benzinli fd6 ike rampalarda sıkıntı cekmiyorum dizel ile nasıl sıkıntı yaşadınız anlamış değilim kaçıncı viteste kaç kmh hızla çıktınız ?

Manuel benzinli fd6 ike rampalarda sıkıntı cekmiyorum dizel ile nasıl sıkıntı yaşadınız anlamış değilim kaçıncı viteste kaç kmh hızla çıktınız ?

rampaya gelmeden 4-5. viteste hızlanıyorum. rampada devir düşüyor haliyle genelde 2 arada 3. viteste devam ettim. zoruma giden yanımdan araçların sanki rampa çıkmıyormuş gibi rahatça geçmeleriydi acaba econ açık ondanmı dedim, kapadım yine farketmedi.

Geri