Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Bu normal değil orada suyun tahliye deliği var ama suyun motor kısmına sızmasını önleyici yalıtım iyi yapılmadığı için içeri sızıyor. Bunu bakımlarda servise söyledim hallettik dediler dün bi bakayım dedim yine aynı. Kendim silikonla o kısımdaki yalıtımın açıklarını kapatacam sızan yerleri durdurur diye düşünüyorum. Yoksa bu şekilde motorun içerisinde çürüme ve paslanmayı kesinlikle tetikler bu durum.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu normal değil orada suyun tahliye deliği var ama suyun motor kısmına sızmasını önleyici yalıtım iyi yapılmadığı için içeri sızıyor. Bunu bakımlarda servise söyledim hallettik dediler dün bi bakayım dedim yine aynı. Kendim silikonla o kısımdaki yalıtımın açıklarını kapatacam sızan yerleri durdurur diye düşünüyorum. Yoksa bu şekilde motorun içerisinde çürüme ve paslanmayı kesinlikle tetikler bu durum.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sikayet kayidi olustur. Baska bir servise daha git .Bu problemi cozmeleri gerekiyor.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracım 7100 kmde tamamı şehir içi izmir. 1 kere çok dikkat ederek kullandım depo ortalamam 4.8. Dikkat etmeden zevkli kullanım 5.2-5.3 arası değişiyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İzmir e mi taşınsak sıfır trafik o zaman yada uzun yol gibi gidiliyor on numaraymış

Geri