Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba dizel aracıma egzoz taktırmak istiyorum egzoz sesi çok hoşuma gidiyor, bu araçtan tatminkar bir ses alabilir miyim?

Ugr60

0
Arkadaşlar dün den beridir ara ara aracımın sol ön kısmından cık cık cık diye ses geliyor bazen kayboluyor bazen geliyor genellikle tümden geçişlerinde geliyor sorun ney olabilir acaba disklerde yada salıncakta vs birşey olabilir mi? Herhangi bir darbe vs almadı herşey normalken bir anda ortaya çıktı bu ses

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar dün den beridir ara ara aracımın sol ön kısmından cık cık cık diye ses geliyor bazen kayboluyor bazen geliyor genellikle tümden geçişlerinde geliyor sorun ney olabilir acaba disklerde yada salıncakta vs birşey olabilir mi? Herhangi bir darbe vs almadı herşey normalken bir anda ortaya çıktı bu ses

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yakın bir zamanda aracı yıkattınız mı? Bu sesten önce

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar merhaba dizel aracıma egzoz taktırmak istiyorum egzoz sesi çok hoşuma gidiyor, bu araçtan tatminkar bir ses alabilir miyim?

Kuzenimde seat var dizel bir tampon montajı yaptırmak istedi fakat egzoz sıgmayınca sınırım arkadaki iki susturucudan birisini cıkartırıp kesmişlerdi tatlı rahatsız etmeyen bır ses olustu katalitik matalitik downpipe partikül filtreleri felan dokunmadılar sadece arka cıkıstaki iki susturucudan birisi ikisi cıksa ne olur bilmem :)

bende yaptırmayı düşündüm ama maliyet ne cıkar tahmin edemedik beklemedeyim fikri gelen varsa takipteyim :devilish:

Aracınız
Civic FC5 2018
Neredeyse encok kullanilan Tus ve basiliyor ve neden sticker ??? Boyle birsey olabilirmi?
Kenarindan kaldirmayi deneyecektim simdi tekrar yapismaz kalkik kalkik dolasirim diye denemedim

Geri