Civic FC5 Dizelci arkadaşlar hangi yakıt kullanıyorsunuz

Aracınız
Merhaba arkadaşlar, bu ara kafama takılan bi soru var, hangi firmadan yakıt alıyorsunuz ve neden? Uzun süredir shell kullanıyorum ( şahıs değil shellin kendi yerlerinden) ama honda i -dtec için en verimlisi nedir acaba ?

Hepsini denedim. Total,Opet,Tp,Po .... En uzun km. her zaman shell de yaptım. Ayrıca performans ve motor sesinden de çok memnunum. (Güzergah hep aynı sayılır.)

2009 FD6
2015 FB7
2018 FC5

Aracınız
Civic FC5 2018
BP veya Shell tercihi beni araba kullanırım.Yakit tüketimi her iki firmanın iyidir.2 veya 3 defa class dan yakıt aldım.Yakit tüketimi 6.6 litrede oluyor.Shell ise 5.6 litre s.i ve s.a aynı değerde çıkıyor.Benim arabam manuel dizel
ZF 9 da durum nasıl bilmiyorum.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019

Daha önce diğer aracımda sheel nitro eurodizel yakıtını kullandım performans olarak çok güzel ama km az yapıyordu sonra bp Eurodizel almaya başladım bu aracımdada bp kullanıyorum km olarakta performans olarakta memnunum

Aracınız
Civic FC5 2018
Sürekli shell alıyorum.çünkü abinin birisi aklı kelden mazotu shell den al demişti.?

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende shellden alıyordumda 1 defalığına bp denedim bakalım fark gorebılcekmiyim
Yakıtı doldurduktan sonra km sifirladiginizda A trip veya B trip kisiminda Avg kisiminda kaç litre yaktığını ve gidebileceği mesafeyi paylasirmisiniz.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri