Dosta gitmeyecek araç :)

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Allaha şükürler olsun hep sıfır alınmış arabaya bindim, sattığım adam da eski arabamı bayıla bayıla aldı gitti, hala görüşürüz arabayı sattığım kişiyle tabi forumda.

Neyse ki Ford, Renault, Fiat, Citroen, BMW, Mercedes, Peugeot, VW gibi markalar ile hiç ama hiç ilgi ve alakam olamaz,

bu gibi problemleri yaşamamak adına ikinci el alınacak ise en çok 3 yaşında 20000km yi geçmeyen Toyota, Suzuki, Honda, Mitsubishi, Kia vs. alınabilir, tabi otomobil alınmadan önce Düzce Onay ekspertiz yada Kocaeli Tarcanlar ekspertiz e gösterdikten sonra karada ölüm yok Otorapor un bazı şubeleri iyimiş diyorlar.

Tavsiyelerle dolu yazı oldu biraz, ihtiyacı olanlar benim şimdiye kadarki şahsi tecrübelerimden faydalanabilsin diye yazdım, yemin ile bu firmalar ile uzaktan yakından alakam yok tabi ki.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İlk aracımda bende bu tür problem yaşadım. Arkası çorap söküğü gibi geliyor. Hatta sat diyenler bile oldu. Aracı sevince yaptırıp bindim. Şimdi ise satarsan haberimiz olsun diyorlar. Bende sizin paranız buna yetmez diyorum.
Bazıları otombillere maddi kazanç olarak bakıyor. Benim gibileride evlat gibi bakıyor. Fark ortada anlatmaya gerek yok.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu aralar gerçekten farklı kaynaklarda uzun süredir karşılaşmadığım başlıklarla karşılaşıyorum cidden :)
Araç ve parça fiyatlarındaki artışlar insanları tasarrufa zorlayınca görüşlerde mantığa kaymaya başladı (y)
Bir dönem LPGli yokuşta çekmez diye donanımhaber'de taşlanan Japon atmosferikler birçok kullanıcının gözdesi olmaya başlamış :)

Aşağıda bir konunun en çok beğeni alan yorumunu kaynak vererek ekliyorum :)

253649

S

Silinen üye 20336

Guest
Bu aralar gerçekten farklı kaynaklarda uzun süredir karşılaşmadığım başlıklarla karşılaşıyorum cidden :)
Araç ve parça fiyatlarındaki artışlar insanları tasarrufa zorlayınca görüşlerde mantığa kaymaya başladı (y)
Bir dönem LPGli yokuşta çekmez diye donanımhaber'de taşlanan Japon atmosferikler birçok kullanıcının gözdesi olmaya başlamış :)

Aşağıda bir konunun en çok beğeni alan yorumunu kaynak vererek ekliyorum :)

Ekli dosyayı görüntüle 253649
Gerek yakıt maliyetleri gerek diğer maliyetler(bakım, mtv, ötv...v.b.), gerek trafik yoğunluğu ve en önemlisi de kötü sürücüler nedeniyle otomobil kullanmak keyifsizleşiyor maalesef... ?

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Gerek yakıt maliyetleri gerek diğer maliyetler(bakım, mtv, ötv...v.b.), gerek trafik yoğunluğu ve en önemlisi de kötü sürücüler nedeniyle otomobil kullanmak keyifsizleşiyor maalesef... ?
birde yollar bozuk, bas bas bas hoop tümsek çukur bilmemne, o kadar vergi ver yol yok doğru düzgün, yollar düzgün olsa bakım ve yakıt masrafları yarı yarıya azalacak ama işte.

Aracınız
Civic FD6 2010
Araç sahibi arkadaşın yaşadıklarını bizzat yaşamış gibi içim acıdı okurken. Ama yine de altına düştüğü not gerçekten çok güzeldi. "Nasip işi".

Benzer bir durumu 2 yıl boyunca Citroen C4 ile ben de yaşadım. Bu adam kadar olmasa da 2 yıl içerisinde yaklaşık 4 bin TL'ye yakın masraf yaptım rutin bakımları dışında. Sonra baktık adam olmuyor,
Civic FD6 ile takasladık. Diyebilirsiniz kim C4 ile Civic'i takaslarki. Takasladık işte, nasip işi. Çok şükür sorunsuz araç neymiş, keyifle arabaya binmek neymiş gördük.

Ayrıca herkes ister sıfır araç alıp problemsiz binmeyi. Ancak ülke şartları ortada, enflasyon ortada, kazanılan paralar ve işsizlik ortada. Hal böyleyken sıfır araca binmek hayal gibi bir durum.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Araç sahibi arkadaşın yaşadıklarını bizzat yaşamış gibi içim acıdı okurken. Ama yine de altına düştüğü not gerçekten çok güzeldi. "Nasip işi".

Benzer bir durumu 2 yıl boyunca Citroen C4 ile ben de yaşadım. Bu adam kadar olmasa da 2 yıl içerisinde yaklaşık 4 bin TL'ye yakın masraf yaptım rutin bakımları dışında. Sonra baktık adam olmuyor,
Civic FD6 ile takasladık. Diyebilirsiniz kim C4 ile Civic'i takaslarki. Takasladık işte, nasip işi. Çok şükür sorunsuz araç neymiş, keyifle arabaya binmek neymiş gördük.

Ayrıca herkes ister sıfır araç alıp problemsiz binmeyi. Ancak ülke şartları ortada, enflasyon ortada, kazanılan paralar ve işsizlik ortada. Hal böyleyken sıfır araca binmek hayal gibi bir durum.
Hocam emin olun bu ortamda sıfır araca binebilecekler bile sıfır araca binmeyi tercih etmiyor (y)

Aracınız
Civic FC5 2016
Aciklamada o da yaziyor, ilan sitesi moderatoru resimle yazilan km farkli olduğu icin ilanı yayina almamış, o nedenle resimdekini yazmak durumunda kalmış. Nihayetinde mil /km olayini ilanda belirtmiş, ünlemlik bir durum degil bence.
Açıklamada "mil" demiş ama gerçek "km" yerine "mil" değerini ilana yazmış.!

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri