Civic ES7 Double Teyp

Selamlar arkadaşlar araç vtec 2 es 2006 aracıma double teyp düşünüyorum fakat etrafında boşluk kalmayacak orjinal soketlere uyum sağlayıp android olacak tavsiyesi olan var mı ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> 7" ekran bakacaksınız. Çerçevesi mutlaka olsun. İhtiyaç olursa traşlanır. Sahibinden satanlar var. Firmalar kendi üretipte satıyor. Markasız diye geçer. İşlemcisi, ekran ve çözünürlüğü iyi olsun. Devamlı bu işi yapanlar tecrübeli oluyor. Hepsinde 2 sene garanti var. Fiyatlar 1000 tl. civarı. Bazıları arada kampanya yapıyorlar.
> Soket olarak bir sıkıntı çekmedik.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic ES7 2002
Bende arıyorum. Mümkünse en iyisini. Bazılarını görüyorum çerçevesi falan çok kötü yamalı don gibi görünüyor, hiç görüntü bütünlüğü vs. yok. Hangi marka modeli almalıyım. Pioneer teybimi satıp alacağım nasipse.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bende arıyorum. Mümkünse en iyisini. Bazılarını görüyorum çerçevesi falan çok kötü yamalı don gibi görünüyor, hiç görüntü bütünlüğü vs. yok. Hangi marka modeli almalıyım. Pioneer teybimi satıp alacağım nasipse.
Şuan çoğu satıcılar kendi anlaşıp çinde üretim yaptırıp satış yapıyorlar. En uygun fiyatta onlar oluyor. Markalı olursa fiyatta artıyor.
> Ful dokunmatik olsun.
> Çerçevesi kutu içinde hazır gelsin. (Takılı görsel fotoğrafını mutlaka görmelisiniz.)
> İşlemci, ram, ekran çözünürlüğü ve Android sürümü çok önemlidir. Diğer özellikler genelde hepsinde oluyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2002
Şuan çoğu satıcılar kendi anlaşıp çinde üretim yaptırıp satış yapıyorlar. En uygun fiyatta onlar oluyor. Markalı olursa fiyatta artıyor.
> Ful dokunmatik olsun.
> Çerçevesi kutu içinde hazır gelsin. (Takılı görsel fotoğrafını mutlaka görmelisiniz.)
> İşlemci, ram, ekran çözünürlüğü ve Android sürümü çok önemlidir. Diğer özellikler genelde hepsinde oluyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Ali express te 8gb ram 128gb rom lu olanlarda var 2000 küsüre ama getirtsek bir sürü vergi çıkar şimdi. Birde ekranı yanlardan alttan üstten bozulmayanı bulmak gerekiyor. Bizimkiler göğüste geriye hafif yatık duruyor sanırım. Ne almalıyım nereden almalıyım hala bulamadım.

Geri