Dream Paket?

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba. Fd6 dream araçlar için Cruise control konusunda başarılı olduk ve bir çok montaj yapıldı. Bagzi modeller hariç çoğuna montaj yapılabiliyor. Fakat fb7 de henüz deneme yapma şansı bulamadım. Fb7 için bir kaç arkadasla görüşmemiz mevcut fakat pandemiden dolayı buluşup aracı söküp inceleme şansım olmadı. Kağıt üzerinde olacak gibi görünüyor ama gercekler nasıl olacak daha bilemiyorum malesef. Bu konuyu gerceklestirdigimde olumlu veya olumsuz foruma konusunu açıp bilgilendirme yapacağım. Fd6 için ise montajlar devam ediyor . Makyajsız otomatik dream fd6 da gösterge probleminden dolayı montaj yapılamıyor. Ama manuellerde problemsiz çalışıyor. Honda çok gariptirki dream pakette 4 farklı gösterge ve harness modeli kullanmış. Bunu çözmek biraz zaman aldı. Kısmen başarılı oldum. Ama hala bir takım insanda böyle bir uygulama kesinlikle yapılamaz diye bir düşünce var . Evet yapılabiliyor ama öyle sadece diğer markalarda ki gibi direksiyon tuş takımını takınca iş bitmiyor malesef.Fb7 için henüz suanlik bir deneme yapma fırsatım olmadı ilerliyen zamanlarda olcak inşallah.
Konuya gelicek olursak eğer bulduğunuz araç temizse vefiyat olarak uygunsa tabiki alınır binilir?
eğer ki montaj yapılırsa bilgilendirmeyi bekliyorum tşk

Geri