Dreksiyon kutusu gene

Arkadaşlar Geçen Sene Dreksiyon Kutusu Arızalı İdi Aracımın

İstanbul Yenibosna da Bulunan Artı Dreksiyon da 2021 Eylül Ayında Çıkma Orjinal Hasarsız Kutu Takılmıştı Aracıma Malesef 1 Aydır Kasislerden Geçerken Yada Yollardaki Çukurlara İstemeden de olsa düştüğümden dolayı tekrar kutudan sesler gelmeye başladı alt takım dağılmış gibi

3 Ayrı Rotbalans cıya Gösterdim alt takım kontrolü yapıldı alt takımım sağlam deniliyor ama kutu dan bu ses geliyor yolda giderken de takırtı lukurtu şeklinde ses geliyor ses video da

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Bostancı oto sanayide koçarslan honda var.Ferhat usta iyidir,arızanın nereden olduğunu kısa bir test sürüşünden sonra size söyler.Direksiyon kutusundan kaynaklıysa söküp revize yaptırıyorlar.Fd6’ma revizyon yaptırdım memnundum.Yolunuz düşerse bi uğrayın

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bostancı oto sanayide koçarslan honda var.Ferhat usta iyidir,arızanın nereden olduğunu kısa bir test sürüşünden sonra size söyler.Direksiyon kutusundan kaynaklıysa söküp revize yaptırıyorlar.Fd6’ma revizyon yaptırdım memnundum.Yolunuz düşerse bi uğrayın

En kötü ihtimalle elimde bir dreksiyon kutusu da var onu da getiririm dediğiniz yere bakar Tamir oluyorsa sorun Araçtaki kutu dan ise onu tamir edip takar sağol bilgin için

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
En kötü ihtimalle elimde bir dreksiyon kutusu da var onu da getiririm dediğiniz yere bakar Tamir oluyorsa sorun Araçtaki kutu dan ise onu tamir edip takar sağol bilgin için

Elinizdekini de revize ederler araçtakini de.Hatta ikisini bir yaptırıp birisini satabalirsiniz.500 km kadar direksiyonda bir sertlik oluyor ama devamında düzeliyor.ben 2 yıl arızalı şekilde kullandım yaptırdıktan sonra büyük eziyetmiş boşuna beklemişim okadar dedim.Uzak yerden gidecekseniz arayıp müsaitlik sormanız faydanıza olur baya yoğun oluyor.

Elinizdekini de revize ederler araçtakini de.Hatta ikisini bir yaptırıp birisini satabalirsiniz.500 km kadar direksiyonda bir sertlik oluyor ama devamında düzeliyor.ben 2 yıl arızalı şekilde kullandım yaptırdıktan sonra büyük eziyetmiş boşuna beklemişim okadar dedim.Uzak yerden gidecekseniz arayıp müsaitlik sormanız faydanıza olur baya yoğun oluyor.

Avrupa Yakasından Anadolu yakasına geçecem genede ararım tabiki

Geri