düşük hızda giderken gazdan ayağımı çekince hafif yığılma ve sallanma

omerks

0
Aynı durum bendede oluyor yakıttan pislik var fln diyecem lpg de böyle bir sorunda olmazki bilen varsa bende öğrenmek isterim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Gaz pedalından ayağınızı çektiğinizde Araçta kompresyon direnci oluşur. Belki yığılma hissi bundandır. Ben 1.6 atmosferde de hissediyorum. Turbo gibi daha fazla sıkıştırmaya sahip motorlarda daha çok hissedilebilir. Elhasıl problem teşkil etmez.

E6633 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nevkan

0
teşekkürler yüksek hızlarda olmuyor yokuş aşağıda olmuyor.arabayı hareket ettiriyordu fren yapmak için gaz pedalından çekince sanki birşey aracı tutuyor ve arabaya motor freni uyguluyor gibi konforu bozan birsey

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
teşekkürler yüksek hızlarda olmuyor yokuş aşağıda olmuyor.arabayı hareket ettiriyordu fren yapmak için gaz pedalından çekince sanki birşey aracı tutuyor ve arabaya motor freni uyguluyor gibi konforu bozan birsey

Benim aracım manuel seri kullandığmda ileri geri daha iyi hissettiriyor. Rahatsızlık vermesini istemiyorsanız. Vitesleri ideal devir aralığında değiştirmek, debriyajı yumuşak kullanmak, gaz pedalına yumuşak basmak, sanırım yeterli olur.

E6633 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri