D'ye atınca hoplatması

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Otomatik araclar ozellikle tam otomatik araclar takozlari bence fazla yoruyor; bende degistim motor ust takozu 2 ay oldu 1810 tl iscilikle simdilerde pahalanmistir, alt takoz ve ve sanziman ust takozunu fiytlari ise icler acisi alt takoz 1000 tl sanziman ust takoz ise 4400tl idi simdi nedir bilmem. Bu arada eklemek istiyorum kimse sanziman ust takozunu degismiyor bahsetmiyor videosu yok sanki hic bozulmayan birsseymis gibi bence oda diger takozlar kadar onemlidir ama goz gormeyince onemsenmiyor sanirim. Vites degisimlerini onemli olcude etkiliyordur diye dusunuyorum musait animda bakacagim ona.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Nasıl bir sıkıntı vardı motor kulağını değiştirdiniz benim sıkıntım ayağımı gazdan çektiğimde yada gaza bastığımda oluşan bir sarsıntı var takozlardan mı egr den mi boğaz kelebiğinden mi yapıyor bilemedim :)

Hakan Uzun

0
Yönetici
Nasıl bir sıkıntı vardı motor kulağını değiştirdiniz benim sıkıntım ayağımı gazdan çektiğimde yada gaza bastığımda oluşan bir sarsıntı var takozlardan mı egr den mi boğaz kelebiğinden mi yapıyor bilemedim :)

Bende sarsinti vardi ilk calistirmada hatta stop etmede vites gecislerinde sallanma prdn hareketlerinde sallanma vardi ondan degistirdim tabi onun ufak bi testi var onu yapmak gerek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri