Eco elegance kısa ve uzun led

DGR

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar aracima uzun ve kisalara led taktirmayi dusunuyorum. Kisa h11 uzun hb3 mu oluyor? Ankarada elden nereden alabilirim. Ayrica butceme uygun niken marka olucak sanirsam sizce kalitesi nasildir?IMG_20191010_184740.jpeg

MI 8 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar aracima uzun ve kisalara led taktirmayi dusunuyorum. Kisa h11 uzun hb3 mu oluyor? Ankarada elden nereden alabilirim. Ayrica butceme uygun niken marka olucak sanirsam sizce kalitesi nasildir?Ekli dosyayı görüntüle 254718

Niken iyidir iyi:) yağmurlu sisli havada henüz kullanamadım ama diğer türlü aydınlatması, şimşek etkisi iyi diyebilirim. Tek eksisi fazlaca fan sesi var onu da aracı durdurunca farkediyorsunuz.

DGR

Aracınız
Civic FC5 2017
Maşallah uzunlar da şimşek etkisi yaratsin aslina bakarsak şu durumda. Uzun için hb3 aldiniz demi?
Niken iyidir iyi:) yağmurlu sisli havada henüz kullanamadım ama diğer türlü aydınlatması, şimşek etkisi iyi diyebilirim. Tek eksisi fazlaca fan sesi var onu da aracı durdurunca farkediyorsunuz.

Aracınız
Civic FC5 2019
kısa fuarlara niken taktım. fan sesi bariz var. birde beyaz ışıktan mıdır yoksa farın kalitesiz oluşundan mıdır bilmiyorum aydınlatması sarı farı göre az. otobanda sarı farlı araç gelince aracımın ışığını bastırıyor.
Merhabalar aracima uzun ve kisalara led taktirmayi dusunuyorum. Kisa h11 uzun hb3 mu oluyor? Ankarada elden nereden alabilirim. Ayrica butceme uygun niken marka olucak sanirsam sizce kalitesi nasildir?Ekli dosyayı görüntüle 254718

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri