Elazığ 'dan selamlar.

Güzel yaklaşım ama benim kızı gorcen trabzon gol gol diyince kendinden geciyo maç izlemeye bayiliyo. Not 8 aylık

Ne guzel ya tam hayalimdeki evlat tipibenim icin trabzonspor hayatimin tumunde buyuk yer tutuyo cogu zaman zarar da veriyo ama et tirnak gibi ne zaman artik bu isten siyrilicam bu kadar fanatik olmucam desem yine bi mac yine bi taraflar ayri ayri oynuyor olmuyo trabzonsporsuz️ o yuzden bize heryer Trabzon

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben kuşaktan kuşağa geçen alışkanlıkları sevmiyorum kendim seçtim kendim sevdim takımımı, eskiden çok fanatiktim futbol oynamışlığımda var ancak artık hiç ilgilenmiyorum sadece tuttuğum takım Fenerbahçe ve bende üzülüyorum deyip bir tartışma başlatmak istemiyorum çünkü buda boş bir tartışma olur. iyisi mi herkes herkesin tuttuğu takıma saygı duysun...

Ben kuşaktan kuşağa geçen alışkanlıkları sevmiyorum kendim seçtim kendim sevdim takımımı, eskiden çok fanatiktim futbol oynamışlığımda var ancak artık hiç ilgilenmiyorum sadece tuttuğum takım Fenerbahçe ve bende üzülüyorum deyip bir tartışma başlatmak istemiyorum çünkü buda boş bir tartışma olur. iyisi mi herkes herkesin tuttuğu takıma saygı duysun...

Respect

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Hoş geldiniz keyifli forumlar. Bu arada en son fener trabzon derbisinde tabiki trabzonluydum kardeş takim :))

Tapatalk....

Hoş geldiniz. Keyifli forumlar ve kazasız sürüşler.:driver:

Tabi futbol meselesi kişiseldir, saygı duyulması gereken bir tercih. 8 aylık fanatiğe kocaman bir Maşallah diyorum, Allah analı babalı büyütsün inşallah :)

Geri