Elegance mi Executive mi ?

Arkadaşlar biliyorum tamamen zevk meselesi . Hangisini tercih ederdiniz . Satışta da ikisi de peynir ekmek gibi satılır mı :))))

Start stop ( sadece açma kapamaya yarıyor değil mi ? Yani trafik ışıklarında kendini motorunu açıp kapatmıyor ? )

Deri koltuk ( kimisi bakımı zor ve sıcakta kötü diyor )

17 inch jant ( lastik alırken daha pahalı alırsın diyorlar )

Anahtarsız giriş ( güzel bir sistem :) )

Çift taraflı klima ( hiç bilmiyorum ne işe yarıyor )

Başka var mı ektsra özelliği ???

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar biliyorum tamamen zevk meselesi . Hangisini tercih ederdiniz . Satışta da ikisi de peynir ekmek gibi satılır mı :))))

Start stop ( sadece açma kapamaya yarıyor değil mi ? Yani trafik ışıklarında kendini motorunu açıp kapatmıyor ? )

Deri koltuk ( kimisi bakımı zor ve sıcakta kötü diyor )

17 inch jant ( lastik alırken daha pahalı alırsın diyorlar )

Anahtarsız giriş ( güzel bir sistem :) )

Çift taraflı klima ( hiç bilmiyorum ne işe yarıyor )

Başka var mı ektsra özelliği ???

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
ilki 2017 elagans, 2.si 2019 executive tercih ettim. işim gereği araçtan indi bindi çok yapıyordum, aracı da fazla kullanan biriyim. bu sebeple ANAHTAR siz çalışma özelliği oldukça kullanışlı.
Deri koltuk temizlemesi kolay, aşırı terleme yapıyor ve sürüş konforunu etkiliyor. kılıf kullanırsan olabilir (diceksin ki ne anladım deri koltuktan)
ışıklarda stop etmiyor, marşın tuşlu olmasının kolaylığı cebinden anahtarı çıkarma yada araçtan inince anahtarı arabada unuttum geri bineyim olayı yok.
2. elde elagance fiyatı nedeniyle daha fazla tercih sebebi sanki.
17 jant artısı yol tutuşu ve görüntü, eksisi konforu biraz baltalayabilir, lastik çok az pahalı
çift taraflı klima çok önemli değil, tamamen lüks bence. benim kullanım amacım yazın sağı tamamen soğuk, yolcu tarafını 23 derecede ayarlayıp klimanın direkt vurmasını engelemek. bunu sol tarafı tamamen kapayıp sağı açarak ta yapabilirsin.
kaç model alacağım önemli!!!
matriks led far şahane aydınlatma sağlıyor,
civic multimedya ekranı çok iyi değil, çok fazla hataları var
şimdi alacak olsam makyajlı elagans alırdim

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
2016 da da elegans aldım 2020 de de ama insanın içinde hep bi excutive kalıyor. Benim tek sebebim deri koltuk oldu . Çok fazla terleyen birisi isen hiç bulaşma elegans yapıştır.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Anahtarsız giriş, çalıştırma en önemli özellik. Bu özellik için bile Executive alınır.
Ben çift bölgeli klimayı ayrı ayrı hiç kullanmadım. Deri koltuk tercih meselesi sıcakta fazla yakıp soğukta çok üşütmüyor açıkçası.

Aracınız
Civic FC5 2019
deri koltuklar için tekzenden koltuk kılıfı aldım 40 tlye en ufak bir terleme yapmadı aşırı sıcaklarda.
anahtarsız giriş ve çalıştırma benim için büyük bir nimet ama başkasına göre olmayabilir.
17 jantlar aracı baya şık gösteriyor. neticede her mal önce görünüşüyle seçilir.
elengancedan farklı olarak executivlerde ayrıca bel desteği ve piano black ön panjur var.
maddi durumunuz elveriyorsa kesinlikle executive düşünün derim.
bende exe var arkadaşımda elegance. kaç kere exe almadığıma pişmanım dedi.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Executive olursa güzel olur.Geçen anahtarı şöför kapısında bırakıp çıkmışım,Allahtan 1 saat sonra geldiğimde araç yerinde duruyordu.Deri koltuk yazın terletiyor tek eksisi bu derim.Yanlız koltuk kılıfları,Airbag'in açılmasına engel teşkil etmemesine dikkat edin.

Aracınız
Civic FC5 2019
Makyajlı elegance kullandım bir yıl, geçen nisan ayında makyajlı Eco exetuve aldım. Karşılaştırmam gerekirse bende kesinlikle exetuve derim. Deri koltuk muhabbeti çok dönüyor ama deri koltuk da büyük bir nimettir. Deri koltuğu bezle sil tertemiz, elegance öyle değil ama kirlenince lekelerin gitmesi bile dert. Anahtarsız çalıştırma ve giriş gerçekten büyük nimet, piyano black panjur bagaj elle açılıyor ve diğer özellikler. Benim dokuzuncu aracım ve ilk kez bu dolulukta bir aracım oldu ve gerçekten ful araç güzelmiş. Sanırım artık arada pek fark da kalmadı fiyat olarak, o yüzden kesinlikle exetuve derim.

Geri