Elektrikli el freni arızası

Ad Soyad
ekrem eko
Aracınız
Diğer Markalar
Arkadaşlar merhaba Civic fc5 1.6 125 HP aracımın 4 fren balatasıda bitmek üzereydi, 2 gündür elektrik el freni indiriyor ama aracı Park ederken el freni çekiyorum garip sesler geliyor deniyor ama cekemeyip sarı ünlem işareti ile el freni arızası vererek cekiyordu..4 balata orijinal yenilendi ama sorun devam ediyor.Sol arka elektrikli fren arıza veiyor. Fren motoru sağlam ama motorun altındaki merkezde sorun var bilya dağıtmış olabilir dedi usta Tamir olmaz değişim olcak dedi çıkma orijinal 5 bin fiyat verdi.Su an araba direksiyon uyarısı, el freni uyarısı, ve kaygan araç işareti var onu veriyor ve sağa acayip çekiyor açı sensörünü etkiliyor diyor o yüzden böyle, daha önce başına gelen varmı ve bu merkez Tamir olmuyor mu?

Ad Soyad
ekrem eko
Aracınız
Diğer Markalar
Ustam. Bugün el fren motorunu söktü gördük ki içindeki bilyalar dağılmış kırılmış hep çapak olmuş o yüzden çıkma orijinal ile 5 bin TL ye değişim yaptık, sonra aracı teste çıkardım ve sağa çekme devam ediyordu sonra direksiyon açı sensörünü adaptasyon yaptık düzeldi.Şuan sorun Yok. Ön ve arka fren balatalari orijinal Honda logolu balatalar ile değişim yapıldı ve fren hidrolik komple yenilendi 2500 ödedim Fiyat nasıl sizce arkadaşlar

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Moderatörün son düzenlenenleri:
Ustam. Bugün el fren motorunu söktü gördük ki içindeki bilyalar dağılmış kırılmış hep çapak olmuş o yüzden çıkma orijinal ile 5 bin TL ye değişim yaptık, sonra aracı teste çıkardım ve sağa çekme devam ediyordu sonra direksiyon açı sensörünü adaptasyon yaptık düzeldi.Şuan sorun Yok. Ön ve arka fren balatalari orijinal Honda logolu balatalar ile değişim yapıldı ve fren hidrolik komple yenilendi 2500 ödedim Fiyat nasıl sizce arkadaşlar
Bence iyi yapmışsın Fiat iyi çıkma iyiyse seni goturur

Geri